Nowości na Instagramie! Superzoom i specjalne efekty na Halloween
29.10.2017

Nowości na Instagramie! Superzoom i specjalne efekty na Halloween

 

 

Twórcy Instagrama nie próżnują i co rusz zaskakują nas nowościami w swojej aplikacji. W tym wpisie zapoznamy Was z dwoma nowymi funkcjami, którymi osobiście jesteśmy zachwyceni! O czym mowa? Zapewne większość z Was już wie, ale nie wszyscy... Wprowadzono do apki nowe narzędzia, dzięki którym możesz chociażby zmienić swoje zdjęcia w przerażające grafiki idealne na Halloween!

 

 

Halloweenowe filtry i naklejki na Instastories

 

Tutaj w zasadzie nie powinno być zaskoczenia - Instagram zawsze serwuje zestaw naklejek na poszczególne wydarzenia czy też święta. Zwróćcie jednak uwagę co przygotowali, naszym zdaniem to jedne z lepszych filtrów i naklejek jakie mamy możliwość zobaczyć w apce! Do tego możesz zmienić się w zombie, stać się wampirem lub... roztopić się w tajemniczej mgle. 

 

 

 

Superzoom

 

Oprócz świetnych nowych filtrów i naklejek na Halloween, Instagram wprowadził także nową funkcję nagrywania video na Instastories. Nowy format aparatu został nazwany superzoom. To prosty i świetny sposób na nagranie przerażającego i zarazem śmiesznego filmu z dramatycznymi efektami dźwiękowymi. Kto już próbował? 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda