Ten kolor brwi jest dla Ciebie stworzony!
24.10.2017

Ten kolor brwi jest dla Ciebie stworzony!

Źle dobrany kolor brwi jest najgorszym co możesz sobie zrobić. Nie dość, że wszyscy zamiast zwracać uwagę na Ciebie to będą patrzyli tylko na nie, to jeszcze odbiorą Twojej twarzy cały urok. Podstawową zasadą, jaką polecają makijażyści jest dobieranie kolorów pod względem tonacji. Te zimne łączymy z zimnymi, ciepłe z ciepłymi.

 

Blondynki

Za naturalnie jasnymi włosami często idą w parze bardzo jasne, a czasem nawet niewidoczne brwi. Każda zmiana będzie więc znacząca. Przede wszystkim nie maluj ich na czarno! To największy błąd, jaki możesz popełnić. Blondynkom pasują brązy. Jeśli wydaje Ci się, że wybrałaś trochę za ciemny kolor to rozjaśnij je o ton.

 

 

Brunetki

Wydawać by się mogło, że wielkiej filozofii tu nie ma – brunetka powinna wybierać brązy. Jest jednak jeden haczyk. Brunetki powinny używać produktów, które są o ton lub dwa jaśniejsze od koloru ich włosów. To sprawi, że brwi nie będą wyglądały ciężko i nienaturalnie. A do wyboru macie naprawdę wiele odcieni, od mahoniu, przez miody, po czekoladę.

 

Rude włosy

Tu pojawia się największy problem. Jeśli więc Twoje włosy są bardziej czerwone niż rude sięgnij po kosmetyki o ciepłej tonacji brązu. Jeśli natomiast Twoje włosy zbliżają się bardziej do brązów, sięgnij po te w odcieniach karmelu czy ciemnego miodu. Nie zapominaj też o swojej karnacji, jeśli jest bardzo jasna, ciemne brwi mogą z nią mocno kontrastować i tworzyć zbyt ostry wyraz twarzy.

  • udostępnij
1 komentarzy

marcjamea
0

Wow, super wpis :)

odpowiedz

marcjamea
0

Wow, super wpis :)

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda