Panseksualne gwiazdy show biznesu
10.10.2017

Panseksualne gwiazdy show biznesu

 

 

Orientacje seksualne i różnorodność uczuć to w dzisiejszych czasach na szczęście rzecz normalna. Mniejszości seksualne są widziane na każdym kroku i nikt nie powinien mieć z tym większego problemu. Ostatnio coraz głośniej o panseksualistach. Kim są?

 

Co to jest Panseksualizm?

 

Termin panseksualizm coraz częściej jest stosowany przez osoby ceniące wyzwolenie seksualne. Według nich role seksualne i płciowe przypisane do mężczyzny i kobiety są ogromnym ograniczeniem. Panseksualiści uważają, że wszechstronna miłość seksualna jest miłością nowoczesną i adekwatną do dzisiejszych czasów, a więc nie identyfikują się z żadną z płci.

 

Znani panseksualiści, a może panseksualistki?

 

Wśród zagranicznych gwiazd show biznesu, obecnie wskazać można kilka osób, które głośno informują o swoich panseksualnych wyborach. Wśród nich są między innymi: Miley Cyrcus, Madonna, Lady Gaga i Kesha.

 

Patrząc na amerykański rynek muzyczny, widać zdecydowanie, że to kobiety chętniej mówią o swoich seksualnych wyborach. Wynikać to może przede wszystkim z większego zrozumienia kobiet i ich seksualnych wyborów. Kto wie, kiedy polskie gwiazdy postanowią mówić o tym głośno?

0
  • udostępnij
0 komentarzy

Lifestyle

Dołącz do DDOB

ddob
youtube

MATKA vs CÓRKA - KIM BĘDĘ W PRZYSZŁOŚCI!?
DDOB

Moda