DDOB Shop
DDOB Shop
Największe skandale z udziałem gwiazd w 2019 roku
07.01.2020

Największe skandale z udziałem gwiazd w 2019 roku

autor
Rok 2019 dobiegł końca, dlatego zasługuje na porządne podsumowanie. Kto się z kim rozstał, a kto rozpoczął nowy związek? Które z gwiazd urodziły dziecko? Dla kogo ten rok okazał się przełomowy pod względem kariery? Dziś skupimy się na największych skandalach w 2019 roku, które obiegły nie tylko polskie, ale także zagraniczne media. Przypomnijmy sobie, o czym było głośno…
./uploads/zuzamt/7defcc6c08b62b4a99978c03c4c041f2.jpg

Khloe Kardashian

Informacja o rozpadzie związku Khloe Kardashian z Tristanem Thompsonem mogła być szokiem dla fanów klanu Kardashian-Jenner. Niestety przeżywali oni kryzys od dłuższego czasu. Jeszcze przed narodzinami ich córki, wyszło  na jaw, że koszykarz regularnie zdradza swoją partnerkę. Ta zdecydowała się jednak dać mu szansę. Niestety w lutym 2019 roku światowe media obiegła informacja, że Tristan nie był zainteresowany rodzinnym życiem i wdał się w romans z najlepszą przyjaciółką Kylie Jenner – Jordyn Woods. Khloe postanowiła na dobre zakończyć ten związek. Podobnie zachowała się Kylie i zerwała wszelkie kontakty z byłą przyjaciółką.

---

 

./uploads/zuzamt/6f28a38a9ed80e720aa1b9bc090b26a9.jpg

Jarosław Bieniuk

 Jednym z największych i najbardziej zaskakujących skandali ubiegłego roku w Polsce było oskarżenie Jarosława Bieniuka o gwałt i podanie narkotyków Sylwii Sz. W rezultacie prokuratura postawiła mu zarzut podania substancji psychoaktywnej osobie drugiej. Zarzut napaści seksualnej został oddalony, jednak w sprawie Jarosława Bieniuka wciąż toczy się śledztwo i musimy czekać na jego wyniki.

---

 

./uploads/zuzamt/ff9ecfdac9a3817e915c9ecdfec26506.jpg

Książe Andrzej

 Rok 2019 nie był łaskawy nawet dla brytyjskiej rodziny królewskiej. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej został oskarżony o akty pedofilii. Miał uprawiać seks z nieletnią wówczas Virginią Giuffre na imprezie zorganizowanej przez Jeffreya Epstein. Książe Andrzej oczywiście nie przyznał się do zarzutów, ale skandal mocno wpłyną na jego reputację, przez co postanowił zrezygnować z obowiązków rodziny królewskiej. Warto podkreślić, że była to jedna z największych medialnych afer dotyczących brytyjskiej monarchii.

---

 

./uploads/zuzamt/ac3cf75039a2d47235c04edf840d046c.png

Kamil Durczok

 W 2019 roku o Kamilu Durczoku było głośno aż dwa razy. W lipcu dziennikarz spowodował kolizję na odcinku autostrady A1, będąc pod wpływem alkoholu. Jak donoszą media, w wydychanym przez niego powietrzu było aż 2,6 promila alkoholu. Ponadto jego pasażerką była 20-letnia tajemnicza kobieta. Drugi skandal wokół Kamila Durczoka wybuchł w grudniu, gdy został zatrzymany i oskarżony o podrobienie weksla o wartości około 3 milionów złotych. Na wspomnianym wekslu widniał podpis Marianny Dufek, czyli byłej żony Kamila Durczoka. Pani Marianna twierdzi, że nigdy żadnych weksli nie podpisywała. W tej sprawie nadal toczy się postępowanie.

---

 

./uploads/zuzamt/68babdc0e344f58ecf9d4070489a4045.jpeg

Weronika Rosati

 Kolejną osobą z polskiego show-biznesu, o której było głośno w 2019 roku, była Weronika Rosati. Po udzieleniu przez nią szczerego wywiadu „Wysokim obcasom”, w którym opowiadała nie tylko o trudach samotnego wychowywania dziecka, ale także oskarżyła swojego byłego partnera i ojca Elizabeth, Roberta Śmigielskiego o przemoc domową, w mediach wybuchła prawdziwa burza. Oczywiście mężczyzna nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Sprawa trafiła do sądu i po kilku miesiącach zbierania przez prokuraturę dowodów, Robertowi Śmigielskiemu zostały postawione zarzuty psychicznego i fizycznego znęcania się nad Weroniką Rosati. Mężczyzna jednak nadal podtrzymuje swoje stanowisko, że jest niewinny.

---

 

./uploads/zuzamt/89ea33534b4bc4e2cbbf708720e271ba.jpeg

Filip Chajzer

 Filip Chajzer słynie ze swojego specyficznego poczucia humoru i często żartuje w sposób, który może urazić niektóre osoby. To jego znak rozpoznawczy. Pod koniec 2019 roku chyba nikt się nie spodziewał, że mało śmieszny żart w jego wykonaniu, wywoła tak ogromną burzę w mediach. Chodzi o udawany atak paniki w programie „Dzień dobry TVN”. Dziennikach prowadził program, w którym wraz z panią psycholog rozmawiali o osobach dotkniętych atakami paniki. Na początku rozmowy zostało podkreślone, że temat jest bardzo poważny, a tego typu ataki mocno utrudniają życie osobom, które na nie cierpią. Wszystko byłoby dobrze, gdyby pod koniec rozmowy prowadzący nie zaczął w mało śmieszny sposób udawać jednego z takich ataków. Jego reakcja bardzo nie spodobała się widzom i internautom. Na słowa krytyki nie trzeba było długo czekać. Powstała nawet petycja, w której widzowie domagają się usunięcia Filipa Chajzera z roli prowadzącego program „Dzień dobry TVN”.

---

  

6 lubi to
1
1329
1 komentarzy

Cichocki
0

😊

odpowiedz

Cichocki
0

😊

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda