5 rzeczy, które musisz zrobić tej jesieni!
09.10.2017

5 rzeczy, które musisz zrobić tej jesieni!

 

 

Jesień nie musi być nudna! A ponieważ dni stają się coraz krótsze, a pogoda lubi płatać figle – wyjdź spod koca. Podpowiadamy co można robić jesienią, aby nie dopadła nas jesienna chandra.

 

 

1. Jesienne DIY

Jesienią przyroda przybiera przepiękne kolory. Wykorzystaj to i ozdób sezonowo swój pokój. Może to być obraz z liści, girlanda z żołędzi i kasztanów czy stroik na drzwi wejściowe. Wszystko zależy od Twojej pomysłowości.

 

 

2. Kuchenne rewolucje

Jesień to smak dyni, jabłek, grzybów czy cynamonu. Spróbuj więc swoich sił w kuchni i przygotuj danie związane z tą porą roku. Lepiej czujesz się w robieniu słodkich wypieków? Twoi domownicy na pewno ucieszą się z szarlotki czy ciasteczek z cynamonem.

 

 

3. Kino domowe

Przygotuj się na załamanie pogody. Zrób listę filmów i seriali, które zawsze chciałaś obejrzeć lecz nie miałaś jeszcze okazji. Miej też na półce kilka książek, gdyby trafił się deszczowy wieczór.

 

 

4. Wypad do kawiarni

Jesienią w menu kawiarni pojawia się wiele pysznych nowości tylko na tą okazje. Umów się ze znajomymi na herbatę z cynamonem lub karmelowe cappuccino. Gorący napój i rozmowa z najbliższymi zdecydowanie poprawią humor w październikowy wieczór.

 

 

5. Halloweenowe party

Jeśli wybierasz się na przebierankową imprezę, warto rozejrzeć się za strojem. W sklepach możesz kupić gotowe zestawy, ale zdecydowanie bardziej polecamy zrobić przebranie własnoręcznie! Wystarczy odrobina kreatywności i niskim kosztem możesz być najstraszniejszą czarownicą czy kościotrupem. Jeśli chciałabyś zrobić imprezę w domu, warto zadbać o dodatki, które nadadzą jej klimatu. Nie zapomnij więc o sztucznych pajęczynach czy „straszących” dyniach. Twoi znajomi będą mile zaskoczeni, gdy również przekąski będą w złowieszczej tematyce.

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda