6 zachowań, po których poznasz, że on się w Tobie kocha!
27.09.2017

6 zachowań, po których poznasz, że on się w Tobie kocha!


Chcesz wiedzieć, czy chłopak z Twojego otoczenia się w Tobie podkochuje? Są na to sposoby. Nawet jeśli to ukrywa, są pewne znaki, które dadzą Ci niemal pewność, że mu się podobasz. Na pierwszy rzut oka tego nie widać, ale czasem wystarczy się przyjrzeć, przeanalizować sytuację i wszystko jasne! Zobacz, jakie zachowania wskazują, że mu się podobasz!

 

1. Dotyka/gładzi swoje włosy

Nie tylko kobiety tak robią. Jeśli chłopak przygładza lub poprawia swoją fryzurę podczas rozmowy z Tobą, możesz mieć pewność, że jest coś na rzeczy 

brightside.me

 

2. Trzyma swoje ręce blisko pasa

Według badań - mężczyzna znajdujący się w towarzystwie osoby, która mu się podoba, odruchowo trzyma ręce w kieszeniach albo dotyka paska od spodni. Według mowy ciała - chce wtedy zademonstrować swoją siłę. Badania wykazały, że mężczyzna w pobliżu osoby, którą uważa za atrakcyjną, instynktownie trzyma ręce w kieszeniach lub na pasku od spodni, najczęściej stając przy tym rozkrokiem. W tej pozycji demonstruje swoją siłę.

brightside.me

 

3. Opowiada dowcipy

Mężczyźni wiedzą, że poczucie humoru to cecha pożądana przez kobiety. Jeżeli w Twoim towarzystwie rzuca kawałami z rękawa, to na pewno oznaka, że chce Ci zaimponować. 

brightside.me

 

4. Popisuje się

Kiedy wchodzisz do pomieszczenia nagle staje się głośniejszy i zwraca na siebie uwagę? Możesz mieć pewność, że chodzi mu tylko o Twoją uwagę.

brightside.me

5. Ma ożywioną twarz

Co tu dużo mówić, najwięcej oznak można zobaczyć na jego twarzy. Jeśli jego źrenice są duże, mówi z uśmiechem i ożywieniem, świadczy to , że rozmowa z Tobą go ekscytuje. Kolejną rzeczą, która świadczy o tym, że się podkochuje jest rumieniec na twarzy i podenerwowanie. To co, masz już pewność?

 

 

6. Przyjmuje taką samą pozę i gesty jak Ty

Według mowy ciała - osoby próbujące się zaprzyjaźnić z jakąś osobą, nieświadomie naśladują jej gest i pozycję ciała. Działa to nie tylko w relacjach damsko-męskich. Podczas rozmowy - obserwuj jego zachowanie, jeśli tak robi to znak, że chce się do Ciebie zbliżyć.

brightside.me

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda