Irytują Cię znajomi na Facebooku? Teraz możesz ich wyciszyć!
19.09.2017

Irytują Cię znajomi na Facebooku? Teraz możesz ich wyciszyć!

 

 

Nie oszukujmy się - każdy z nas ma w znajomych na Facebooku osoby, z którymi nie do końca mamy dobry kontakt lub...nie mamy go wcale! Są też osoby, z którymi często się widujemy, jednak treści, które wrzucają na swojego walla nic a nic nam nie odpowiadają lub co gorsza, wręcz irytują! Co zrobić w takiej sytuacji? Przecież nie usuniemy ich ze znajomych, jeszcze zobaczą i będzie szum. 

 

Na szczeście Facebook przychodzi nam z pomocą! Na chwilę obecną może nie wszystkim nam, ale...mam nadzieję, że wkrótce to się zmieni. O co chodzi? Twórcy platformy społecznościowej testują funkcję, którą nazwano Snooze (drzemka) i która pozwala na wyciszenie aktywności znajomych w naszym feedzie. Tak, do tej pory mogliśmy korzystać z podobnej funkcji "Przestań obserwować", ale to o czym dziś mowa to trochę inna sprawa. Teraz będziemy mogli zablokować czyjeś posty na określony przez nas czas. Możemy skorzystać z opcji Snooze na kilka godzin, dobę lub 7 dni, a nawet miesiąc! Brzmi dobrze? Według mnie tak!

 

Funkcja Snooze ma zastosowanie zarówno w przypadku znajomych jak i fanpage, a także grupy. Na chwilę obecną jak zwykle testerami są użytkownicy Facebooka z USA. Czekamy aż funkcja pojawi się w Polsce!

 

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda