Jesienne premiery seriali dla nastolatków, które musisz zobaczyć!
06.09.2017

Jesienne premiery seriali dla nastolatków, które musisz zobaczyć!

 

 

Już niedługo kalendarzowa jesień, a wraz z nią powrót naszych ulubionych seriali albo premiery nowych. Które z nich warto obejrzeć i poświęcić na nie czas? W tym zestawieniu znajdziecie najróżniejsze seriale, które albo znacie i kochacie, albo pierwszy raz o nich słyszycie. Mimo wszystko, zapewniam Was, że warto na nie czekać! A gdy się pojawią, wystarczy rozsiąść się wygodnie, włączyć film i wczuć się w klimat…  

 

Oto 6 seriali wartych obejrzenia, których premiery lub kolejne sezony pojawią się jesienią:

 

 

 

#1 RIVERDALE – SEZON 2

Większość akcji dzieje się w szkole. Serial (drama) opowiada o dziwnym przypadku zabójstwa jednego z uczniów, a kilkoro innych próbuje rozwiązać kryminalną zagadkę. Przy okazji poznają siebie i zaprzyjaźniają się ze sobą.

 

Znacie ten serial? Jeśli nie, to myślę, że na pewno Wam się spodoba. Opiera się on na serii komiksów Archie Comics i jest na swój sposób przerysowany – każda postać i sytuacja. Serial wciąga! Ja się od niego uzależniłam! Niebawem premiera jego kolejnego sezonu.

 

Premiera 2. sezonu : 11 października

 

 

 

#2 JANE THE VIRGIN – SEZON 4

Kto z was zna ten serial? Pewnie mało z Was o nim słyszało. A powinniście! Serial opowiada o dziewczynie, która jest dziewicą i trzyma swoją cnotę do ślubu. W międzyczasie zostaje u ginekologa niechcący… zapłodniona in vitro! Film jest zabawny (jak i cała ta sytuacja), a sama bohaterka urocza! Najlepszy jest jednak Rogelio de la Vega – choćby dla niego warto obejrzeć ten serial!

 

Premiera 4. sezonu: 13 października

 

 

 

#3 STRANGER THINGS – SEZON 2

Tego serialu chyba nie trzeba zbytnio omawiać? To film w klimacie lat 90. Jest mrocznie, ciekawie i zagadkowo. A do tego megawciągająco! Ja już nie mogę doczekać się kolejnego sezonu. Ciekawa jestem, co będzie się w nim działo…

 

Premiera 2. sezonu: 27 października

 

 

#4 DYNASTY – PREMIERA

Kochaliście Plotkarę? Już niedługo pojawi się nowy serial – Dynastia – stworzony przez twórców Gossip Girl. Możemy się więc spodziewać wielu intryg, zdrad, romansów, a nawet zabójstw. Oj, na pewno będzie się działo!

 

Premiera: 11 października

 

 

 

#5 ONCE UPON A TIME – SEZON 7

Lubicie bajki I baśnie, szczególnie te, które pojawiały się w produkcjach Disneya? Once Upon A Time to miszmasz wszystkich znanych nam opowieści o księżniczkach, książętach, zamkach i złych wiedźmach, tyle że zamknięty w naszych czasach. I czasem nieco bardziej mroczny. Niedługo premiera już siódmego sezonu, ale jeśli lubicie takie klimaty, zabierzcie się za nadrabianie poprzednich sezonów. :)

 

Premiera 7. sezonu: 6 października

 

 

#6 THE GIFTED: NAZNACZENI – PREMIERA

Serial opowiada o dzieciach i nastolatkach, u których zaczynają się pojawiać pewne niezwykłe moce. Muszą uciekać przed rządem, który chwyta i niszczy wszystkich mutantów. Serial powiązany jest z serią filmów o X-Menach. To prawdopodobnie kino dla fanów komiksowych klimatów.

 

Premiera: 3 października

 

 

Jeśli nie znacie niektórych z wymienionych seriali, a chcecie je obejrzeć, to do kolejnych premier macie jeszcze czas, żeby nadrobić zaległości! :)

 

Dajcie znać, które z tych seriali oglądaliście, a które chcecie zacząć oglądać. Też, tak jak ja, czekacie z niecierpliwością na premiery kolejnych sezonów niektórych „tasiemców”?

 

Jakie jeszcze premiery powinny znaleźć się w tym zestawieniu?

  • udostępnij
1 komentarzy

Nvth
0

:)

odpowiedz

Nvth
0

:)

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda