Bądź na czasie – nie zapominaj o tych hashtagach
19.08.2017

Bądź na czasie – nie zapominaj o tych hashtagach

 

Instagram - choć na polskim rynku funkcjonuje już od dobrych kilku lat, z każdym dniem zyskuje coraz większe zainteresowanie. Insta stories, selfie, hashtagi – to słownik, który siedzi w głowie każdego, kto chce być na czasie w social media. W Polsce to aż 2,5 miliona osób, które regularnie korzystają z serwisu.

 

Nie masz Instagrama? To tylko kwestia czasu, aż go zainstalujesz na swoim telefonie.

Nie ma siły, by przejść obok tego narzędzia obojętnie. Jest nowoczesne i totalnie dostosowane do aktualnie panujących trendów. Jednak, aby w pełni skutecznie korzystać z instagramowych walorów, należy mieć się na baczności i pilnować tego, co aktualnie trendy w hashtagach i ich zastosowaniu. Sprawdźcie sami!

Najbardziej popularne tagi to te, które zwracają uwagę wszystkich. To te znaczniki, które są najbardziej rozpoznawalne i jednocześnie uniwersalne.

Jakie? #love, #cool, #kiss, #happy, #smile, #chillout, #relax #ddob #ddobinsta.

Tagi tematyczne: #beauty, #makeup, #foodie, #foodporn, #sport, #healthy.

Tagi skłaniające do obserwowania: #tbt/#tbm (skrót od throw back Thursday/Monday), #follow, #followme, #lfl (likes for likes), #f4f (follow for follow)

Wykorzystuj hashtagi odpowiednio, a Twoje instagramowe konto w szybki i łatwy sposób stanie się rozpoznawalne i zauważalne przez osoby o podobnych zainteresowaniach. To świetna forma prezentacji siebie i swoich codziennych zajęć.

Warto by jednak z tym nie przesadzić i nie pokazać zbyt dużo.. ;)

  • udostępnij
3 komentarzy

sarenka559
0

ok

odpowiedz

sarenka559
0

ok

odpowiedz

0

Zajebistego kurwa

odpowiedz

sarenka559
0

ok

odpowiedz

sarenka559
0

ok

odpowiedz

0

Zajebistego kurwa

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda