Jak SKUTECZNIE poderwać dziewczynę?
17.08.2015

Jak SKUTECZNIE poderwać dziewczynę?

 

 

 

Mam dziś dla was chłopcy(czy też dziewczyny- jak kto woli) kilka moich porad i sposobów jak skutecznie poderwać dziewczynę. Myślę, że ja jako dziewczyna znam się nieco na tych sprawach i mogę Wam  pomóc. Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie napisała tego w swoim stylu. Czytajcie z przymrużeniem oka, tak naprawdę nie chciałam nikogo skrytykować, tylko pisałam to, gdy miałam naprawdę dobry humor! Nie obraźcie się chłopaki haha! Hope you enjoy it.

1. Na pierwszej randce to ty wysuń się na pierwszy plan! Mów cały czas o sobie. Nie daj dziewczynie dojść do głosu. Wygrałeś ostatnio grę w łapki z małą kuzynką? Świetnie! Tym sposobem masz kolejny powód żeby nawijać o tym cały czas. Uwierzcie mi chłopaki, my dziewczyny to wprost uwielbiamy.
2. Staraj się zmienić jej upodobania! A szczególnie jeśli w grę wchodzą kluby. Ty kibicujesz Barcelonie, a ona jest fanką Realu? Tak nie może być! Najlepiej za każdym razem, gdy się spotkacie staraj się podać jej co najmniej 1000 powodów dlaczego powinna kibicować Barcelonie. I nie przestawaj jej męczyć, dopóki nie zmieni zdania.

 

 

 

 

3Zanudzaj! Widzisz, że dziewczyna nie ma pojęcia o LOL-u, a jej wiedza o tej grze ogranicza się do tego, że wie jedynie, że....to gra? W takim razie nawijaj jej o tym i chwal się, że ostatnio przeszłeś z silvera do golda. Ją to na pewno interesuje. Na pewno.

4. Zaimponuj jej! Nie wiesz jak? To proste. Umówiliście się na 17? Pokaż jej w takim razie jaki to jesteś męski i jak nie obchodzi Cię bycie punktualnym. Najlepiej przyjdź na 18. Jak już się rozpędzisz, to może nawet...nie przyjdź wcale.
5. Interesuj się nią! Umówiliście się na spotkanie, żeby pogadać? Okej, ale co stoi na przeszkodzie, żeby podczas rozmowy wyciągnąć smartfona i wbić nowy level w...Pou? Nic. Więc droga wolna!

 

 

 

 

Mam nadzieję, że spodobał się wam dzisiejszy post. Musiałam posłuchać kilku opowieści znajomych, żeby zebrać te informacje, ale niektóre są naprawdę życiowe. Oczywiście - my dziewczyny też święte nie jesteśmy, o czym dowiecie się w nowym poście, który niedługo wstawię: Jak SKUTECZNIE poderwać chłopaka? Buziaki i wpadajcie na moje profile. Instagram: KLIK, facebook: KLIK, snapchat: edziulka. Jak się nudzi to możecie też poklikać:klikklik, klik.

 

 

  • udostępnij
3 komentarzy

annazaakk
2

Haha rewelacja, dokładnie tak :)

odpowiedz

tenbloger
2

Działa za każdym razem, polecam :P

odpowiedz

mariakubik
1

Hahaha dokładnie :D

odpowiedz

mariakubik
1

Hahaha dokładnie :D

odpowiedz

tenbloger
2

Działa za każdym razem, polecam :P

odpowiedz

annazaakk
2

Haha rewelacja, dokładnie tak :)

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda