Opalone nogi przy braku słońca i solarium? A jednak!
10.08.2017

Opalone nogi przy braku słońca i solarium? A jednak!

 

 

Lato w pełni, przynajmniej w kalendarzu. Pogoda w tym roku Nas nie zachwyca, słońca jakby mało. Dziewczyny, nie oszukujmy się, na pewno chcecie mieć opalone nogi! A skoro solarium unikacie, to, co możecie jeszcze zrobić? Przeczytajcie!

 

Opalić skórę można oczywiście naturalnie lub za sprawą solarium. Można też zdecydować się na samoopalacz, lub jeśli zależy Nam na opalonych nogach – sięgamy po rajstopy w sprayu. To totalny must have aktualnych wakacji. I na oficjalne wyjścia i na randkę.

 

 

 

A efekt?

 

Efekt rajstop w sprayu jest nie do podrobienia. Po pierwsze, dają efekt rajstop faktycznie, matując wszelkie niedoskonałości na nogach. Rozstępy? Pękające naczynka, żylaki? Nie ma problemu, nie będzie po nich śladu.

Temperatura: latem, choć słońca brak, to temperatura jest zbyt wysoka na noszenie klasycznych rajstop. Te w sprayu zdają się być rozwiązaniem idealnym.

 

A co ze zmywalnością?

 

Przecież nie będziesz nosić ich w nieskończoność! Rajstopy w sprayu zmywają się bardzo łatwo, nie ma, więc większego problemu z pozbyciem się tej części „garderoby”. Oczywiście, uważać trzeba, ponieważ mogą, ale nie muszą farbować ubrania.

DDOB poleca dwa rodzaje rajstop w sprayu. Te od kultowej marki Sally Hansen oraz te od Ireny Eris. Koszt: od 20 do 70 złotych za tubę.

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda