Nie uwierzysz! Ten przystojniak z Singapuru ma 50 lat!
26.07.2017

Nie uwierzysz! Ten przystojniak z Singapuru ma 50 lat!

 

 

 

Od tego mężczyzny trudno oderwać oczy. Trudno też uwierzyć w jego wiek. Przystojny fotograf z Singapuru – Chuando Tan – ma… aż 50 lat! Jaki jest jego sposób na tak młody look?

 

Nie od dziś wiadomo, że Azjaci nie wyglądają na swój wiek. Zdecydowanie zawdzięczają to genom. W internecie aż roi się od zdjęć Koreanek czy Japonek mających 40 lat, a wyglądających na nastolatki. Tym razem internet oszalał na punkcie pewnego Singapurczyka. Chuando Tan, bo o nim mowa, prezentuje się nieziemsko. Sami przyznacie, że jest niezwykle przystojny. Aż ciężko uwierzyć, że ten mężczyzna jest w średnim wieku. Chuando ma już na Instagramie ponad 260 tysięcy obserwujących. A liczba ta wciąż rośnie! Nic dziwnego.

 

 

50-letni Singapurczyk był w 80. i 90. latach ubiegłego wieku modelem. Przez pewien czas był również piosenkarzem. Jednak od wielu lat jego miłością jest fotografia.

 

No dobrze, ale jak Chuando zachował tak zniewalający i młody wygląd? Istota tkwi przede wszystkim w uwarunkowaniu genetycznym – a na geny praktycznie nie mamy wpływu. Jednak oprócz tego, przystojniak ciągle o siebie dba. Dużo czasu poświęca na ćwiczenia fizyczne czy unika gorących kąpieli ranem i wieczorem.

 

 

Przyznacie, że Chuando ma boskie ciało? I pewnością nie da się go nazwać… dziadkiem!

Ja już się w nim zakochałam… :)

 

Znajdziecie go na Instagramie jako @chuando_chuandoandfrey

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda