5 skutecznych sposobów na walkę z zakwasami
17.07.2017

5 skutecznych sposobów na walkę z zakwasami

 

 

Po ostatniej wizycie na siłowni męczą Cię zakwasy i nie wiesz co zrobić ? To już nie problem, mam specjalnie dla Ciebie rozwiązania które mogą Tobie pomóc w walce z zakwasami. Poza spożywaniem dużej ilości wody zarówno przed, jak i w trakcie treningu ważne są:

Odpowiedni posiłek który, skutecznie Tobie pomóc pozbyć się zakwasów.

 Dobrze dobrane jedzenie przyspieszy odbudowę  Twojej tkanki mięśniowej. Oto produkty, które z pewnością Tobie pomogą:  warzywa, jajka, wiśnie, borówki, jagody, łosoś, imbir, arbuz, ananas, ziemniaki tradycyjne i słodkie. Pamiętaj! o unikaniu tłuszczów oraz produktów wysoko przetworzonych.

 

Odpoczynek

Najłatwiejszym sposobem na pozbycie się zakwasów z pewnością będzie odpoczynek. Nie oznacza to, że masz nic nie robić, a wręcz przeciwnie. Wybierz najlepszą formę, która pomoże Tobie zapomnieć  o problemie. Zrelaksuj się, przejdź się na spacer, idź do kina, spotkaj się ze znajomymi, wybierz się na sesję zdjęciową z przyjaciółką. Idealną alternatywną może być również pójście na basen, ponieważ woda pomoże Tobie rozluźnić spięte mięsnie.

Kąpiel

Kąpiel jest idealnym sposobem, dzięki której Twoje mięśnie będą mogły się rozluźnić, przez co szybko zapomnisz o zakwasach.  Polewaj swoje ciało raz ciepła wodą, a raz zimną z pewnością poczujesz ulgę.

Masaż

Świetnym sposobem na pozycie się zakwasów będzie masaż. Jeżeli masz możliwość śmiało idź do masażysty. Jeżeli nie to możesz wykonać masaż samodzielnie w domu. Masaż jest idealnym sposobem na poprawienie krążenia.

 

Ocet

Wmasuj w bolące miejsca ocet. Metoda ta daje niewątpliwie skuteczne efekty. Należy pamiętać, że nie warto robić tego przed wyjściem z domu. Na

 

Zapraszamy na naszego bloga z poradami- KLIK!

Zobacz także

  • udostępnij
1 komentarzy

Wikuseł 07/23 16:19:22
1

Nic nie frown pomaga :|

odpowiedz

Wikuseł 07/23 16:19:22
1

Nic nie frown pomaga :|

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda