TOP 5 MIEJSC NA WYMARZONE, INSTAGRAMOWE WAKACJE
29.06.2017

TOP 5 MIEJSC NA WYMARZONE, INSTAGRAMOWE WAKACJE

 

 

Nadeszły wakacje, a wraz z nimi internet zalała fala przepięknych fotografii z luksusowych kurortów w najbardziej egzotycznych miejscach świata. Niestety wielu z nas pozostaje tylko rozkoszowanie się jedynie oglądaniem zdjęć idealnych plaż z krystalicznie czystą wodą zamieszczanych przez instagramowe gwiazdy i nie tylko. Choć kto wie? Być może ktoś z nas już dzisiaj zacznie odkładać na wymarzoną, wakacyjną podróż i niebawem również pochwali się sesją wśród palm w jednym z 5 najpopularniejszych miejsc, na których widok najczęściej wzdychamy, śledząc instagramowe nowości.

 

 

BALI

Bali to indonezyjska wyspa w archipelagu Małych Wysp Sundajskich. Wyspa charakteryzuje się pięknymi krajobrazami oraz intrygującą kulturą. Balijczyków cechuje wyjątkowe bogactwo duchowe i głębia przeżyć religijnych, dlatego też sporą część swojego życia poświęcają właśnie wypełnianiu tradycyjnych rytuałów.

 

 

 

MAURITIUS

Mauritius to państwo wyspiarskie położone w południowo-zachodniej części Oceanu Indyjskiego. Można tam znaleźć luksusowe hotele, doskonałe warunki do nurkowania, windurfingu i wędkarstwa na pełnym morzu.

 

 

 

SANTORINI

Santorini uznawana jest za jedno z najpiękniejszych miejsc na ziemi. Ta wulkaniczna, grecka wyspa na Morzu Egejskim wyróżnia się przede wszystkim niezwykłym pięknem pod względem krajobrazowym i architektonicznym.

 

 

 

 

MAUI

Maui to druga co do wielkości wyspa w archipelagu Hawajów. Maui często nazywa się Wyspą doliny ze względu na olbrzymi przesmyk pomiędzy dwoma potężnymi wulkanami tarczowymi. Wnętrze wyspy zarośnięte jest gęstymi lasami.

 

 

 

SYCYLIA

Sycylia to największa wyspa na Morzu Śródziemnym. Bogactwo zabytków, niesamowite krajobrazy, egzotyka to główne powody, dla których miejsce to jest przedmiotem turystycznej fascynacji. Przez wielu nazywana jest również Wyspą Słońca, ponieważ w porównaniu do reszty Europy w ciągu roku jest tu najwięcej słonecznych godzin.

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda