Palm painting – najnowszy hit lata!
08.06.2017

Palm painting – najnowszy hit lata!

 

Jeśli myślisz, że chodzi w tym o malowanie palm lub dłoni, to jesteś w wielkim błędzie! Palm painting to nowa technika koloryzacji, która szturmem wtargnęła na salony… fryzjerskie! Metoda ta polega na rozjaśnianiu włosów bez użycia jakichkolwiek narzędzi, a wyłącznie rąk. Farbowanie techniką palming to nic innego, jak ładna wersja modnego kilkanaście lat temu balayage’u. Za pomocą dłoni można utworzyć na włosach łagodne przejścia odcieni i refleksy. Koloryzując pasma rękoma, farba wnika lepiej i równomierniej niż w przypadku wykorzystania profesjonalnych narzędzi. A efekt jest naprawdę zaskakujący – fryzura wygląda tak, jakby była muśnięta słońcem! Ta metoda pozwala na 100% naturalnie prezentujące się rozjaśnienie.

 

 

Palm painting ma jeszcze inne zalety. Koloryzacja tym sposobem nie wymaga długotrwałego trzymania farby na włosach, a co za tym idzie – kosmyki nie niszczą się tak mocno, jak podczas tradycyjnego utleniania. Do tego można bez problemu pozwolić sobie na odrosty, które nie odcinają się nieestetycznie – świetny look będzie zachowany na długo!

 

 

Skąd się w ogóle wziął palming?

Wszystko za sprawą stylisty fryzur – Marcosa Verrisimo – z londyńskiego salonu Neville Hair and Beauty. To on jest pomysłodawcą tej niewiarygodnie wygodnej metody farbowania. Kreator uczesań został już okrzyknięty królem balayage’u.

 

 

Co o tym sądzicie? Czy Wam też spodobała się ta technika, tak jak nam? My uważamy, że warto odświeżyć włosy przed nadejściem lata i dać im nowy wielowymiarowy wygląd.

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda