TOP 5 premier kinowych (CZERWIEC)
06.06.2017

TOP 5 premier kinowych (CZERWIEC)

 

 

Na dworze robi się coraz cieplej, zapowiada się gorące lato i mnóstwo zajęć na świeżym powietrzu. Jednak to wcale nie oznacza, że nie powinniśmy zajrzeć do kin i obejrzeć jakiś dobry film z chłopakiem czy przyjaciółką, prawda? Zgodnie z obietnicą kontynuujemy serię zatytuowaną "TOP premier kinowych" - tym razem pokrótce przybliżymy Wam najciekawsze premiery zaplanowane na czerwiec.

 

 

#1 Wonder Woman

 

Główną bohaterką jest oczywiście Wonder Woman, która opuszcza swoja wyspę w czasie I wojny światowej, a wszystko po to by uratować świat i stać się superbohaterką, o której będą mówić wszyscy. Co ciekawe zanim stała się tytułową bohaterką, była normalną dziewczyną o imieniu Diana, księżniczką Amazonek wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę. Wychowała się na odległej, rajskiej wyspie. 

 

Ta superprodukcja oparta jest na komiksach DC, której akcja rozgrywa się przed wydarzeniami z Batman v Superman. W tytułową rolę wcieliła się Gal Gadot, a towarzyszy jej m.in. Chris Pine.

Data premiery (Polska): 2 czerwca

 

 

 

 

 

#2 Everything, Everything. Ponad Wszystko.

 

Maddy to błyskotliwa osiemnastolatka z wielką wyobraźnią. Jest bardzo ciekawa świata, ale niestety cierpi na bardzo rzadką chorobę. Krótko mówiąc - jest uczulona na cały świat. Dlatego od lat nie opuszcza sterylnego domu zaprojektowanego przez jej matkę. Jednak Olly, chłopak, który właśnie wprowadził się obok, nie zamierza pozwolić, by to stanęło im na przeszkodzie. Choć patrzą na siebie przez szyby, bez szansy na dotyk, łączy ich wyjątkowo silna więź. Pragną wspólnie poznawać świat i doświadczyć pierwszej miłości. Choć wiedzą, że konsekwencje mogą być ogromne, są gotowi zaryzykować wszystko, aby być razem.

 

 

 

 

 

 

 

#3 Transformers: Ostatni Rycerz.

 

To już piąta część serii, za kamerą której ponownie stanął Michael Bay. W obsadzie zobaczymy między innymi Marka Wahlberg, Tyrese Gibson oraz Anthony'ego Hopkinsa. 

Ostatni Rycerz całkowicie zburzy dotychczasową produkcję "Transformers" i na nowo zdefiniuje znaczenie słowa bohater. Ludzie i Transformery są w trakcie wojny, a Optimus Prime odszedł. Klucz do ocalenia naszej przyszłości leży wśród sekretów z przeszłości, ukryty w historii Transformerów na Ziemi. Uratowanie naszego świata spocznie na barkach nieoczywistych sprzymierzeńców: Cade’a Yeagera, Bumblebee, angielskiego lorda i oksfordzkiej pani profesor.

Data premiery (Polska): 23 czerwca

 

 

 

 

#4 Rock That Body. Ostra Noc. 

"Ostra Noc" to mocna komedia dla dorosłych, w której zobaczymy pięć przyjaciółek z college’u: Jess, Pippa, Alice, Frankie i Blair (w tych rolach: Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilana Glazer i Zoë Kravitz). Kobiety spotykają się po 10 latach na panieńskim weekendzie w Miami. Na ich odjechane, szaleńcze imprezowanie kładzie się jednak cień, kiedy podczas jednej z imprez przypadkowo umiera striptizer. Jak skończy się ta historia? My nie możemy się już doczekać!

 

Premiera (Polska): 16 czerwca

 

 

 

 

 

#5 Gifted. Obdarowani.

 

Firm z gatunku dramat w reżyserii Marca Webba, którego doskonale znamy chociażby z filmu o Spider Manie oraz z dobrze ocenianej komedii romantycznej 500 dni miłości. W głównej roli zobaczymy Chrisa Evans, który wciela się w mężczyznę walczącego do prawa do opieki nad swoją siostrzenicą. Po co? A no po to by w pełni wykorzystać jej potencjał i zdolności. Gdy talent dziewczynki ujawnia się, Chris musi walczyć o prawa rodzicielskie z babcią dziewczynki. 

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda