Snapchat testuje nowe Stories i łączy siły z Uberem!
25.05.2017

Snapchat testuje nowe Stories i łączy siły z Uberem!

 

 

Nie wiem jak Wy, ale my jesteśmy już zmęczeni walką pomiędzy Instagramem a Snapchatem. Skoro wczoraj wpadły nowości od tej pierwszej aplikacji, no to dziś czas na drugą! Użytkownicy Snapchata otrzymali właśnie możliwość tworzenia własnych, spersonalizowanych Stories, które sprawdzą się podczas relacjonowania konkretnego wydarzenia z życia. Może to być chociażby podróż, impreza czy nowe dziecko w rodzinie lub ślub.

 

Stories mogą zawierać dowolną treść, która będzie wysyłana tylko do wybranych przez nas znajomych lub będzie związana z daną lokalizacją. Jak to działa? Na przykład spersonalizujemy swoje Stories, które będzie dotyczyć tylko wyjazdu do Hiszpanii czy imprezy urodzinowej naszego znajomego. 

Wybierasz Create Story i tworzysz własną relację, którą możesz nazwać w sposób jaki tylko chcesz. Zanim rozpoczniesz nagrywać musisz wybrać listę znajomych, którzy będą mieli dostęp do tego Stories. Co najważniejsze - TO Stories nie będzie w żadnym wypadku powiązane z głównym My Story, w którym udostępniamy zdjęcia czy video, które trafiają do wszystkich obserwujących.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Druga sprawa i nowość to współpraca z Uberem, na czym polega? Od teraz pasażerowie Ubera będą mogli robić sobie selfie i przyozdabiać je w zupełnie nowy sposób. Od dzisiaj podczas wykonywania kursu w aplikacji Uber użytkownicy Snapchata będą mogli skorzystać ze specjalnych filtrów. Integracja została uruchomiona w aż 60 krajach - w tym także w Polsce. Filtry będziecie mogli odblokować tylko i wyłącznie poprzez kliknięcie przycisku w aplikacji Uber.Na chwilę obecną dostępne są 4 nakładki, jednak przedstawiciele Ubera twierdzą, że wkrótce pojawią się nowe oraz kilka zmian i ulepszeń.

 

 

 

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda