„Soundwave Tattoo” - Rewolucja w świecie tatuażu!
10.05.2017

„Soundwave Tattoo” - Rewolucja w świecie tatuażu!

 

 

Myślałam, że nic mnie już nie zaskoczy, a tym bardziej tatuaż! Tatuażowe trendy zmieniają się tak często, że nie jestem w stanie tego ogarnąć. Ostatnio pisałam Wam o ciekawych i kreatywnych tatuażach na uchu, które podbiły serca ludzi na całym świecie. Słyszeliście o czymś takim jak Soundwave Tattoo? To za chwilę usłyszycie!

 

Tatuaże od dawna są pewną formą wyrażanie siebie, ponoć uzależniają – jak zrobisz pierwszy to drugi to już tylko kwestia czasu. Coś w tym jest, jednak trzeba pamiętać, że tatuaż to nie lakier do paznokci, który możemy zmyć jak przestanie nam się podobać.

 

Jednak ja nie o tym – wyobraźcie sobie, że pochodzący z Los Angeles tatuażysta Nate Siggard stworzył aplikację, która pozwoli na kreowanie takich wzorów, które będą odzwierciedleniem klipów audio – hałasów, słów czy muzyki. Wszystko to będzie można odtworzyć przy pomocą telefonu. Projekt nosi nazwę Skin Motion – KLIK!

 

 

 

Aplikacja Skin Motion sama będzie tworzyła wzory, których dźwięki będą w stanie odtworzyć smartfony. Słuchać utworów przez tatuaż? Czemu nie! Zobaczcie jak to dokładnie działa na poniższych filmikach.

 

  • udostępnij
1 komentarzy

Oliwia-Głuszko

Oliwia-Głuszko

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda