Zara pomoże Ci znaleźć odpowiedni rozmiar ubrań!
28.04.2017

Zara pomoże Ci znaleźć odpowiedni rozmiar ubrań!

Choć tabele rozmiarów pojawiają się w zasadzie w większości sklepów online, jednak często nijak mają się do faktycznych wymiarów bluzki czy spodni. Zara postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzyła narzędzie, które ułatwi Ci znaleźć Twój właściwy rozmiar.

 

Nie wiem jak Wy, ale ja coraz częściej zamawiam ubrania przez internet. Dlaczego? Zwyczajnie nie chce mi się stać w kolejkach i spędzać pół dnia w galerii handlowej. Jednak jak wszystko ma to swoje plusy i minusy. Co, jeśli zamówiona bluzka będzie za mała, a spodni nie możemy dopiąć?

 

Zara wprowadziła narzędzie, dzięki któremu będziemy mogli w łatwy sposób dopasować odpowiedni rozmiar do naszej sylwetki. Jak to działa? Już tłumaczę!

Obok zdjęcia produktu i dostępnych rozmiarów pojawiła się nowa niebieska ikonka ze znakiem zapytania. Po kliknięciu zostaniecie poproszeni o podanie swojego wzrostu i wagi oraz określenie jaki krój ubrania preferujesz (dopasowany, idealnie leżący, luźny).

 

Jeśli jednak uważasz, że to za mało by określić Twój spersonalizowany rozmiar możecie określić kształt swojego brzucha i bioder i/lub podać rozmiar miseczki stanika. Możesz dodać także swój wiek. Zrobione? Jedno kliknięcie i Zara poda Ci dokładny rozmiar, który powinnaś wybrać.

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda