Adam Bartkiewicz dla DDOB: Jak zadowolić mężczyznę?
27.04.2017

Adam Bartkiewicz dla DDOB: Jak zadowolić mężczyznę?

Wydaje Ci się, że wiesz coś na temat tego jak zadowolić mężczyznę? Możemy to łatwo sprawdzić! Zaraz powiem Ci, czego naprawdę facet potrzebuje od kobiety, a Ty powiesz mi, czy o tym wiedziałaś.

Ten tekst mógł mieć tytuł "Jak zrobić dobrze facetowi?", ale domyślam się, gdzie wtedy powędrowałyby Twoje myśli. Jasne, kobieta w seksownej bieliźnie wijąca się na łóżku jest w stanie sprawić, że facet będzie zadowolony, ale takie rozwiązanie jest bardzo proste. Ja dzisiaj powiem o czymś bardziej skomplikowanym.

Wszystkie dziewczyny, przeczytajcie ten tekst uważnie, wydrukujcie i powieście nad łóżkiem, bo od dzisiaj powinnnyście znać go na pamięć. Po pierwsze po to, żeby zyskać więcej w oczach mężczyzn, a po drugie po to, żeby tę wiedzę wykorzystywać dla własnego zysku.

Jednym z największych błędów kobiet, próbujących przypodobać sie facetowi, jest bezkrytyczne zgadzanie się na wszystko, ze wszystkim i nadskakiwanie dosłownie na  każdym kroku. Nie tędy droga. Oczywiście, na początku większości mężczyzn będzie się to podobać. Ale zachwyt nad takim zachowaniem trwa bardzo krótko i szybko zamieni się w zwyczajne znudzenie. Tak, znudzenie. A uwieżcie mi, dla relacji nie ma nic gorszego niż nuda.

A jeżeli nie nuda, to oczywiście emocje! Emocje to to, co scala każdy związek i każdą relację. I właśnie na emocjach - a właściwie na ich dostarczaniu - powinno opierać się działanie kobiet, które chcą zadowolić faceta.

 

 

Żeby zrobić mężczyźnie dobrze, nie musisz padać na kolana ani się rozbierać. Emocje możesz dostarczyć na wiele innych sposobów. Przez ciekawą i inteligentną rozmowę, wycieczkę w fascynujące miejsce, ale przede wszystkim przez pokazanie swojej prawdziwej wartości. Bo prawdziwego faceta najbardziej cieszy posiadanie u swego boku wartościowej i wyjątkowej kobiety. Takiej, która ma swoje zdanie, potrafi wyjść z inicjatywą i nie zgodzić się na coś, tylko po to, żeby chwilę później zrobić coś dużo lepiej według swojego uznania.

W dobie dyskusji o równouprawnieniu i złym traktowaniu kobiet, zapomina się trochę o tym, że najpiękniejsza w kobiecie jest kobiecość, a najbardziej pociągające dla mężczyzn są właśnie różnice, a nie podobieństwa między naszymi płciami. Dlatego pod żadnym pozorem nie wyzbywaj się swojej kobiecości i nie próbuj upodabniać do faceta. Możesz jeść z nim pizzę, grać na konsoli, pić piwo i chodzić na mecze, ale zawsze przy tym pamiętaj, żeby być dla niego kobietą - jedyną w swoim rodzaju - bo podobnych do siebie kumpli może mieć na pęczki.

 

Wykorzystuj swoje atuty. Jeżeli świetnie gotujesz - pokaż to! Jeżeli uwielbiasz długie spacery po parku - zaraź faceta swoja pasją. Na każdym kroku pamiętaj o tym, żeby eksponować swoje wyróżniki i prawdziwą siebie. Mężczyzna będzie szczęśliwy, jeżeli idąc z tobą po mieście będzie szedł ze świadomością, że towarzyszy mu ktoś wyjatkowy, ktoś, kto go dopełnia.

Jak zadowolić mężczyznę? Nigdy nie udawaj kogoś kim nie jesteś. W końcu Ci się znudzi, albo przestaniesz mieć siłę udawać i co wtedy? Wtedy kłamstwo szybko wyjdzie na jaw. W relacji damsko-męskiej dobrze musi być i jemu i tobie. Jeżeli będziesz się męczyć - facet szybko to zauważy. Dobrze musi byc przede wszystkim tobie! Więc jeżeli chcesz go zadowolić, musisz pozwolić zadowalać siebie. W gruncie rzeczy jesteśmy prości i niesamowicie kręci nas to, kiedy możemy zrobić dla was coś dobrego. Satysfakcja z tego to dla nas największa nagroda i ogromny powód do zadowolenia.

 

Facet facetowi nierówny, dlatego ostatnią i najważniejszą radą jest to, żeby pytać o jego potrzeby. Otwarcie, szczerze i bez żadnych kompleksów. Jeżeli dasz radę te potrzeby zaspokoić - to super. Jeżelio nie, nic nie szkodzi - zawsze można zrobić coś innego. Kreatywność jest zawsze w cenie.

Jeżeli to wszystko nie zadziała i będziesz miała wrażenie, że i tak nie dałaś rady zadowolić faceta, no cóż... Pozostaje kupić piękną bieliznę i zrobić to w ten najprostszy sposób.

Więcej ciekawostek znajdziesz na blogu Adama - KLIK!

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda