Kilka sposobów na nudne wakacje - ciekawe pomysły!
24.07.2015

Kilka sposobów na nudne wakacje - ciekawe pomysły!

 

 

1. Wyłącz komputer i telefon. Idź po kogoś. Spędź chociaż jeden dzień bez tych urządzeń i baw się! Zapomnij o snapie,facebooku instagramie chociaż na jeden dzień. Zapewniam was, że taki dzień może dobrze wam zrobić. Ja takich dni miałam wiele i mogę was zapewnić, że to świetny pomysł.
 
 
2. Wybierz swoje wakacyjne hobby! Moim jest jeżdżenie na desce. Rolki to też świetna inicjatywa. Warto spróbować czegoś nowego. Według mnie deska była strzałem w dziesiątkę, ale kto wie może ty odkryjesz coś innego wartego uwagi?
 
 
3. Nieważne czy masz bloga czy też nie zrób sobie listę "before i die" czyli nic innego jak listę rzeczy, które chcesz zrobić przed śmiercią. Tańczenie w deszczu czy podróż gdzieś autobusem? Obojętnie. Tutaj link do tumblr, spośród którego możecie wybierać zdjęcia: KLIK.
 
 
4. Wyznacz sobie jeden ważny cel i przez wakacje dąż do jego spełnienia. Może być to np. "nie będę się spóźniać", wtedy przez całe wakacje możesz ćwiczyć: starać się przychodzić na umówione spotkanie nawet parę minut przed czasem. Jako inne cele: "Nauczę się czegoś", "Poprawię relacje z kimś".
 
 
5. Pokombinuj z wyglądem. To mój ulubiony punkt! Potrafię całymi dniami patrzeć na różne inspiracje na ig czy tumblrze, a potem się do nich upodobniać. Przykłady: w te wakacje miałam całe niebieskie włosy, kombinowałam z makijażem, rozjaśniłam włosy, w tamte je przyciemniłam, ścięłam je, chodziłam ubrana cała na czarno, a później chodziłam w najbardziej kolorowym stroju tego lata haha. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
spodnie cropp | buty idk | koszula reserved | bluzka h&m | okulary sinsay
Mam nadzieję, że moje pomysły wam się spodobały. Jeśli możecie napiszcie swoje w komentarzach!
ps. Iphone, aparat i laptop naprawione, teraz tylko czekajcie na nowe posty i filmiki
 
 
 
  • udostępnij
1 komentarzy

eluminiunek
0

Fajny wpis

odpowiedz

eluminiunek
0

Fajny wpis

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda