II etap castingu DDOB x Allegro x NEXT! Kto poleci z nami do Londynu?
01.04.2017

II etap castingu DDOB x Allegro x NEXT! Kto poleci z nami do Londynu?

 

 

Pierwszy etap castingu, który odbywał się na Instagramie, zakończyła burza emocji. Takiego zainteresowania się nie spodziewaliśmy! Dziękujemy Wam wszystkim za udział, jesteście wspaniali!

 Spośród 6 tysięcy zgłoszeń jury Allegro i NEXT wyłoniło dziesięć osób, które dostały się do finału konkursu.

Co będzie dalej?

 

 

 

 

Zadaniem całej dziesiątki jest przygotowanie 2 unikalnych stylizacji, skomponowanych z produktów marki NEXT. Zdjęcia każdego z uczestników zobaczycie na naszej stronie konkursowej, gdzie będziecie mogli oddawać głosy na swoich faworytów!

 

START GŁOSOWANIA – 11 kwietnia!

GDZIE? Tutaj - KLIK

 

 

 

 

Każdego dnia, każdy z Was może oddać tylko 1 głos! Tydzień później, na podstawie liczby głosów oraz opinii jury Allegro x NEXT, wyłonimy 2 zwycięzców, którzy polecą z nami na sesję zdjęciową do Londynu! Pozostała ósemka otrzyma od nas bony o wartości 500PLN na zakupy w Strefie marki NEXT na Allegro (KLIK).

 

Za całą oprawę sesji zdjęciowej dla marki NEXT odpowiedzialny będzie nasz niezawodny fotograf – Łukasz Dziewic.

Łukasz to rudowłosy, utalentowany fotograf na stałe działający w Warszawie.
Determinacja i niezwykłe wyczucie gustu sprawiły, że posiada na swoim koncie liczne sesje zdjęciowe. W fotografii uzewnętrznia emocje i charakter, nieustannie odkrywając przy tym samego siebie.

 

 

 

Razem z Łukaszem i dwójką zwycięzców do Londynu poleci oczywiście ekipa DDOB oraz nasi Ambasadorzy! W składzie: Adrianna z kanału True Beauty is Internal, Patryk Woźniak oraz Eniia. Całą relację z wypadu zobaczycie na naszej stronie, fanpage’u, snapchacie (ddobsnap) oraz Instagramie @ddobinsta, a także na kanałach Ambasadorów.

 

Śledźcie nas na bieżąco!

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda