MIŁOŚĆ DAWNIEJ vs DZIŚ
08.03.2017

MIŁOŚĆ DAWNIEJ vs DZIŚ

 

 

Miłość bywa nieprzewidywalna, ale nie ma lepszego uczucia niż motyle w brzuchu... 
Jednak droga do związku bya przewrotna. Jak podrywa się w dzisiejszych czasach? Czy ludzie zakochują się tak samo, bez względu na wiek? 

Mówi się, że cieżko jest znaleźć drugą połówkę, że kiedyś było łatwiej...czy to prawda? Zastanówy się, czym różni się miłość dawniej a dziś!

 

#1 Internet vs listy

W dobie Internetu życie wydaje się pozornie łatwiejsze. Wyobraź sobie teraz, że nie ma telefonów ani Internetu! Chcesz poderwać swój obiekt westchnień, ale nie możesz napisać wiadomości i udać, że to pomyłka, licząc na to, że może jednak odpisze. Nie możesz zaczepić, polubić zdjęcia profilowego ani przejrzeć profilu na Facebooku. Jedyne, co możesz zrobić to napisać LIST.... brzmi niedorzecznie? A jednak! Wciąż myślisz, że kiedyś było łatwiej? List idzie długo, nie można umówić się na kawę za godzinę. Następnym razem przemyśl to zanim zezłościsz się po tym jak nie otrzymasz odpowiedzi w ciągu 10 minut ;)

 

#2 Tinder vs Randka w realu

Aplikacje randkowe wydają się być łatwą opcją na znalezienie przystojniaka, czy aby na pewno... Nie każdy wygląda tak jak na zdjęciach. Co jeśli Twój ksiażę z bajki nie wygląda wcale tak jak myślałaś. GORZEJ: Co jeśli wcale nie jest taki fajny, jak to przeczuwałaś? Internet jest miejscem, gdzie ludzie nie są sobą. Na serio chcesz umówić się z jakimś nudziarzem i przez połowę "randki" zastanawiać się jak uciec? No cóż...wybór należy do Ciebie, ale może rozejrzyj się dookoła i spróbuj zagadać do kogoś, kto wydaje się sympatyczny. Może akurat zaiskrzy, a jak nie to po prostu pójdziesz dalej!

 

 

Masz jakieś wątpliwości? Marta z kanału Światopoblond przygotowała film o MIŁOŚCI heart

Dawka śmiechu gwarantowana!

Link do filmu na YouTube

 

 

Co myślisz na ten temat? Czy rzeczywiście tak ciężko znaleźć dziś drugą połówkę? To czasy się zmieniają, czy może my? wink

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda