IN TWO: GELARDO X RDSLAV H&M STUDIO SS17
01.03.2017

IN TWO: GELARDO X RDSLAV H&M STUDIO SS17

 

Cykl notek IN TWO powraca na bloga GELARDO!
Dla osób, które nie wiedzą o czym mowa, już tłumaczę. W ubiegłym roku rozpocząłem tworzenie cyklu notek pod nazwą „IN TWO”, który jest moim autorskim projektem. Miałem już przyjemność współpracować przy wspólnych sesjach zdjęciowych z blogerami, bardziej i mniej znanymi w blogosferze. Ponieważ każdy z moich zaproszonych gości ma zupełnie inny styl, w postach ukazuję swoje inne twarze wypośrodkowując mój i uczestnika styl. W tym roku moim zamiarem jest kontynuowanie tego przedsięwzięcia i przedstawienie Wam nowych postaci.
Pierwszy w tym roku post z tego cyklu zaczynam z mocnym przytupem. Do dzisiejszego posta zaprosiłem Radka Pestkę! Wszyscy dobrze wiecie, że Radek jest zwycięzcą 5 edycji Top Model Polska. Jeszcze przed programem założył bloga, który stał się jego pracą. Zobaczycie na nim stylizacje, które opisałbym jako połączenie młodzieżowego streetowego looku z dojrzałą i przemyślaną elegancją. Ciekawe połączenie topowych marek z dopiero raczkującymi sprawia, że jest on jedyny w swoim rodzaju. Rozmawiając z nim, widać, że ma pasję i co najważniejsze- wiedzę na temat mody. Czuję, że na jednej wspólnej sesji nie poprzestaniemy! Stay tuned angel


W dzisiejszym poście wraz z Radkiem wykorzystaliśmy ubrania z najnowszej kolekcji STUDIO H&M SS17. Przesłaniem kolekcji jest wdzięk i romantyzm baletu połączony ze sportową pasją. Chociaż w kolekcji poza czernią i bielą, istnieją również kolorowe akcenty, razem z Radkiem w głównej mierze postawiliśmy na czerń. Chociaż obaj nie jesteśmy baletmistrzami, to jak najbardziej czujemy tą energię płynącą z kolekcji STUDIO HM… a Wy co uważacie o naszych stylizacjach? Kolekcja dostępna już 1 marca w sklepie online, a dzień później w sklepach stacjonarnych!

fot. Marta Miklińska

specjalnie dla Was przygotowaliśmy krótkie video z sesji, które zawdzięczamy Karolinie Kaczmarek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-> GELARDO Blog <-

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

Dołącz do DDOB

ddob
youtube

MAKIJAŻ LOSOWO WYBRANYMI KOSMETYKAMI NA CZAS!
DDOB

Moda