QUIZ: Jak dobrze znasz swojego partnera?

QUIZ: Jak dobrze znasz swojego partnera?

 

Rozwiąż nasz QUIZ i sprawdź czy dobrze znasz swojego partnera/partnerkę! Po rozwiązaniu krótkiego testu podlicz wszystkie odpowiedzi na TAK (niebieskie) i zobacz co to może oznaczać. Wyjaśnienie poniżej!

 

TAK = 

 

 

 

WYNIKI:

 

1-4 Czy to dopiero początek Waszej znajomości?

Jeśli to początek Waszej znajomości to jesteś usprawiedliwiona. Jednak, jeśli jesteście już w związku jakiś czas powinniście wiedzieć chociaż o podstawowych kwestiach. Lepiej zacznijcie rozmawiać, bo może nic nie wyjść z Waszego związku!

 

5-8 Niby znasz, ale wciąż za mało!

Wydaje Ci się, że dobrze znasz swojego faceta, ale zdarzają się momenty, kiedy źle go oceniasz lub… nie słuchasz co do Ciebie mówi. Nie oznacza to, że jesteście złym związkiem, po prostu musicie spędzać więcej czasu ze sobą i więcej rozmawiać. Jesteście na dobrej drodze!

 

9-12 Znasz swojego partnera jak własną kieszeń!

WOW! To imponujące! Wygląda na to, że znacie się jak łyse konie, oby tak dalej! Uważaj jednak, żeby nie było tak, że będziesz znała go/ją jak własnego brata czy siostrę. Odrobina tajemniczości w związku też jest czasami potrzebna.

  • udostępnij

Zobacz także

1 komentarzy

paulinoowo
0

znam go bardzo dobrze

odpowiedz

paulinoowo
0

znam go bardzo dobrze

odpowiedz

Lifestyle

ddob
youtube

Projekt Współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego Inteligentny Rozwój