7 ekologicznych gadżetów, które musisz mieć!
05.11.2018

7 ekologicznych gadżetów, które musisz mieć!

autor
Ekologiczny, czyli właściwie jaki? Gadżety, które musisz mieć w swoim domu!
1 - szklane lub plastikowe butelki na wode
 Szklana butelka na wodę- zapewne wiecie, że trzeba pić około półtora litra wody dziennie. Większość osób kupuje wodę w plastikowych butelkach, zabiera do pracy, szkoly, co nie jest zdrowe dla naszej planety. Plastik rozkłada się bardzo długo a wiemy, że zwykle butelki z wodą szybko się niszczą, gniota. Dlatego warto mieć specjalne butelki na wodę czy też zimne napoje . Teraz do wyboru jest wiele kolkolo, rozmiarów, w zależności od potrzeb. Polecam też butelki, które same filtrują wodę. 
Filtrujące butelki na wodę
2 - Naczynia biodegradowalne
Naczynia biodegradowalne- 
Do produkcji użyto jedynie naturalnych otrąb pszennych – bez dodatku innych substancji. Przeznaczone do krótkotrwałego kontaktu z żywnością przetworzoną i nieprzetworzoną, zimną i ciepłą. Wiele razy urządzamy domówki, imprezy, na które kupujemy plastikowe naczynia. Są one nie zdrowe dla środowiska. Zamiast tego polecam naczynia biodegradowalne, w dodatku wyglądają ciekawie. 
3 - deska do krojenia z korą
Owalna deska do krojenia z korą -
Taka deska przyda się każdemu z Was. Co najważniejsze - jest zdrowa i naturalna. Posłuży wam wiele, wiele lat. Do tego wygląda ładnie i nada się idealnie do nowoczesnych kuchni.
4- eko torba
Eko torba - kazdy z nas często chodzi na zakupy, gdzie kupujemy plastikowe torby jednorazowe lub wielokrotnego użytku. Jednak nawet te wielokrotnego użytku tez szybko się psują. Dlatego polecam torby ekologiczne. Są wytrzymałe, ale też ładne, mają wiele kolorów do wyboru, aby zakupy były przyjemniejsze. (:
5- bambusowy dlugopis
Bambusowy długopis - Często musimy coś zapisac, dlatego bambusowy długopis jest tak ważny. Nie jest wykonany ze złych dla środowiska materiałów, czyli np. plastik. 
6- eko teczka
Teczka- Przyda się do schowania dokumentow, ważnych rzeczy. W niej na pewno nic się nie zgubi, nie zniszczy. Na pewno przyda się w Twoim domu. 
7-papierowe krzesło z podkładka
Papierowe krzesło z podkładka- Jest lekkie, łatwe do przeniesienia, przesunięcia. Wygląda ładnie i ciekawie. Na pewno Ci się przyda! 
10 lubi to
podziel się na facebooku
  • udostępnij
1 komentarzy

Helv.x
0

Super post ❤️

odpowiedz

Helv.x
0

Super post ❤️

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

Dołącz do DDOB
Dołącz do DDOB

ddob
youtube

MATKA vs CÓRKA – Córka bierze ślub! 💍😱
DDOB

Moda