Zupka chińska o smaku...Pringelsów?!
23.10.2018

Zupka chińska o smaku...Pringelsów?!

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie zjadł zupki chińskiej zamiast obiadu? Każdy ma coś za uszami, a przecież takie szybkie i łatwe w przygotowaniu „posiłki” są tylko troszeczkę niezdrowe. A z czym kojarzą się Wam Pringlesy? Z idealnie równymi chipsami, które w dziwny, niewyjaśnialny sposób znikały? Gdyby tak połączyć te dwie rzeczy? Byłoby idealnie! To właśnie zrobiła firma będąca właścicielem Pringlesów. Już rozwiewam więc wszystkie wątpliwości.
1. Z jakiej okazji powstały zupki Pringles?
Wyobraźcie sobie, że firma produkująca chipsy, którą zarządzacie kończy właśnie 50 lat… Jak to uczcicie? Zaprosicie gwiazdy, zorganizujecie konkursy? Firma Kellogg's, będąca właścicielem Pringlesów wpadła na całkiem inny pomysł. Wypuściła ona na rynek zupki chińskie o smaku kultowych chipsów. Jak podoba Wam się ten pomysł?
2. W jakich smakach będziemy mogli skosztować tych przysmaków?
Smaki będą dwa. Pierwszym będzie śmietanka-cebula. Natomiast drugim kurczak jalapeno i cebula. Ciekawostką jest to, że intensywność będzie my mogli dozować przez wsypanie odpowiedniej ilości proszku.
3. Gdzie i kiedy je dostaniemy?
I to jest ta zła wiadomość. Zupki stacjonarnie będą dostępne tylko w Japonii. Czy to znaczy, że możemy obejść się smakiem? Niekoniecznie. Jeśli jesteście zapalonymi fanami Pringlesów to możecie zamówić nowe wytwory marki na Ebay’u albo Amazonie.
Jak myślicie czy takie zupki chińskie byłyby hitem w Polsce?
A na świecie zrobią furorę?
Piszcie w komentarzach.
Zdjęcia pochodzą ze stron: noizz.pl, e-piotripawel.pl, sg.style.yahoo.com
14 lubi to
podziel się na facebooku
  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

Dołącz do DDOB
Dołącz do DDOB

ddob
youtube

MATKA vs CÓRKA – Córka bierze ślub! 💍😱
DDOB

Moda