top 5 tanich kosmetyków
21.10.2018

top 5 tanich kosmetyków

autor
Kosmetyki to rzeczy które ma nie jedna dziewczyna.Czy są to dorosłe czy nastolatki każda chce wyglądać tak samo dobrze.Niestety kosmetyki to droga sprawa, na szczęście każdy produkt ma swój tańszy zamiennik. A o to moje propozycje ciekawych i przede wszystkim tanich kosmetyków.
./uploads/xwikaa_1/bd0de753435a7be1b045d8acfb175ef0.jpg
Moim numerem jeden z serii korektorów to Korektor firmy Rimmel London WAKE ME UP jego koszt to niecałe 28 złoty a daje nam pewność że zakryje cienie pod oczami czy niedoskonałości. Zato by naszą twarz zmatowić polecam puder transparentny, silnie matujący fikser mineralny do twarzy z firmy Lovely który nie tylko ładnie pachnie ale również może cieszyć się idealną cerą przez długi czas. A koszt tego pudru to wyłącznie 18 złoty. By naszą twarz wykończyć ślicznym połyskiem i efektem "tafli" polecam do tego rozświetlacz z firmy mysecret face illuminator powder. To rozświetlacz odpowiedni do każdego typu kolorystycznego.Produkt ten wyniesie nas około 17 złotych. Z pozorów podobnym choć zupełnie innym produktem jest Holograficzna paleta do oczu,twarzy i ciała z firmy AA Wings of color. W paletce znajduja sie trzy prześliczne kolory czyli turmalinowy fiolet, szafirowy błękit i szmaragdowa zieleń. Jest to najdroższy produkt z naszej listy bo kosztuje aż 40 złotych.Ostatni produktem jest pomada do brwi z firmy WIBO. Jest duży wybór kolorów abyśmy mogli wyglądać najbardziej naturalnie zaś koszt tej pomady to jedyne 25 złoty.
 Jest to krótki choć mam nadzieję że pomocny wpis. Życzę wam miłego dnia :)
14 lubi to
0
69
  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda

Projekt Współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego Inteligentny Rozwój