Tinder - Plusy i Minusy tej aplikacji
17.10.2018

Tinder - Plusy i Minusy tej aplikacji

Tinder to darmowa aplikacja na telefon, służąca do nawiązywania znajomości z nowymi osobami z naszej okolicy. Aplikacja istnieje już od kilku lat, powstała w 2012 roku i staje się coraz bardziej popularna, obecnie korzysta z niej ponad 50 milionów użytkowników.
Zastanawialiście się kiedyś jakie są plusy i minusy tej aplikacji?
PLUSY: 1. Bardzo prosta w obsłudze
Korzystanie z Tindera nie powinno sprawić nikomu kłopotu kto korzysta z internetu. Aplikacja działa na podstawie lokalizacji uzytkowników, dobiera osoby które znajdują się aktualnie dosyć blisko siebie, zasięg można określić samemu. Na ekranie głownym pojawiają się profile, które możemy zaakceptować przesuwając palcem w prawo lub przesuwamy w lewo jeśli chcemy odrzucić. Jeśli dwie osoby się wzajemnie zaakceptują, to pojawia się możliwość kontaktu w formie pisania prywatnych wiadomości na czacie. 
2. Łatwy dostęp i zero stresu
Tinder to aplikacja mobilna i łatwo dostępna. Morzemy korzystać z niej kiedy i gdzie tylko chemy wystarczy że będziemy mieć telefon a i tak zazwyczaj mamy go przy sobie cały czas. Na profilu osoby możemy zobaczyć informacje z opisu dotyczące jej wieku, hobby, zainteresowań, pracy, szkoły, możemy zobaczyć również współnych znajomych jeśli takich mamy. 
3. Możliwość poznania ludzi z całego świata
Z aplikacji korzystają ludzie z całego świata, dzięki temu możemy zawierać nowe znajomości nie tylko z osobami z naszego kraju ale również możemy poznać wielu obcokrajowców. Plusem jest również możliwość poduczenia się języka. 
MINUSY: 1. Photoshop na zdjęciach
Oszukiwanie na poprawianych i retuszowanych zdjęciach to jeden z minusów tej aplikacji. Niestety ale wiele osób korzysta z tej możliwości i wstawia do sięci zdjęcia na których widnieje magia photoshopa, która działa cuda a z naszym wyglądem ma niewiele wspólnego. Taka osoba w rzeczywistości wygląda zypełnie inaczej i przy realnym spotkaniu moglibyśmy jej nawet nie poznać. 
2. Brak kontaktu wzrokowego i ryzyko manipulacji
Manipulacja to celowe działanie, które ma na celu wywarcie wpływu na drugą osobę. Pisząc z kimś nieznajomym w interniecie nie jesteśmy w stanie zweryfikować czy to co mówi jest prawdą, czy chce sterować naszymi emocjami. 
3. Nie znamy tożsamości osoby z którą piszemy
Poznając ludzi przez internet nigdy nie jesteśmy pewni tożsamości osoby za którą się podaje, z którą piszemy.
#tinder #aplikacja #aplikacjamobilna #noweznajomości #plusy #minusy #girl #boy #world #poland
2
811
8 lubi to
podziel się na facebooku

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

Dołącz do DDOB
Dołącz do DDOB

ddob
youtube

MATKA vs CÓRKA – Córka bierze ślub! 💍😱
DDOB

Moda