WIELKIE ROZSTANIE ZNANEJ PARY!!! DUŻY SZOK
15.10.2018

WIELKIE ROZSTANIE ZNANEJ PARY!!! DUŻY SZOK

autor
Hej dzisiaj o rozstanów znanej pary, która ogłosiła to bardzo niespodziewanie, nikt tego nie przepuszczał.
Wielkie zaskoczenie dla nie jedego z fanów...
O kogo chodzi? Czytaj dalej
Chodzi oczywiście o Ariane Grande i Pete Davidson....
Ariana Grande ostatnio nie miała dobrego czasu, jak sama przyznała w ciągu ostatnich miesięcy przeszła przez piekło, szczególnie po śmierci byłego chłopaka Mac Millera.

Kilka dni temu Ari ogłosiła przerwę. O swoich planach poinformowała w komentarzu na Instagramie.
Ale to nie wszystko, od dzis rana wszystkie portale piszą o rozstaniu Ariany i Pete....

Ariana Grande rozstała się z Petem Davidsonem. O kryzysie w związku pary mówiło się już od jakiegoś czasu, ale teraz podobno sprawa jest już przesądzona. Jak donosi TMZ.com do zerwania zaręczyn miało dojść w miniony weekend za obopólną zgodą
Związek Ariany i Pete'a od razu zresztą budził spore zainteresowanie, bo para zaręczyła się zaledwie po miesiącu znajomości, nie słuchając sugestii, że to może jednak trochę za wcześnie. Zamiast tego obydwoje zachwyceni opowiadali w mediach o swoim życiu seksualnym, co budziło zrozumiały niesmak.

Tym czasem okazuje się, że ta jakże udana para już się rozstała. Media za oceanem informują, że wielka miłość Ariany i Pete'a już dobiegła końca, czego dowodem ma być fakt, że wokalistka zablokowała komentarze na swoim Instagramie, a komik po prostu usunął konto w serwisie społecznościowym.Ariana Grande i Pete Davidson rozstali się w weekend. Obydwoje zgodnie stwierdzili, że to nie jest dobry czas na rozwijanie ich relacji. 


A co wy o ty wszystkim sądzicie?
#celebryci #gwiazdy #zerwanie #koniec #boyfriend, #girlfriend, #friendship, #chłopak, #dziewczyna, #zwiazek, #notfriendzone, #przyjaźń, #związek, #miłość, #love, #biglove
2
160
8 lubi to
podziel się na facebooku
  • udostępnij
2 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

Dołącz do DDOB
Dołącz do DDOB

ddob
youtube

MATKA vs CÓRKA – Córka bierze ślub! 💍😱
DDOB

Moda