DDOB Shop
DDOB Shop
Kto powinien zrobić pierwszy krok?
12.10.2018

Kto powinien zrobić pierwszy krok?

autor
Pierwsza myśl, jaka przyszła Ci do głowy? Z pewnością „ON”! Przez lata literatura i telewizja wpajały nam, że to właśnie chłopak powinien zrobić ten pierwszy przysłowiowy krok. Nic dziwnego, że często na to czekamy, nie próbując nawet przejąć inicjatywy. Kto powinien zrobić pierwszy krok w obecnych czasach?

Pytanie brzmi dość dziwnie, bo co niby mają obecne czasy do związków i tych całych miłosnych podchodów. A jednak mają i to bardzo dużo! Przez lata nasze społeczeństwo zatarło dawne, typowo dżentelmeńsko-księżniczkowe ramy zachowań, pozwalając na odrobinę swobody w relacjach damsko-męskich. 


Kiedy on powinien zrobić pierwszy krok

Niejedna mama powtarzała nam od najmłodszych lat –„pamiętaj córeczko, to on ma za Toba biegać”. Niby tak, bowiem to wiąże się z kobiecością, by być tą zdobywaną. Dlatego pozwól facetowi na inicjatywę i poczekaj na jego pierwszy krok, jeśli widzisz, że jest na tyle odważny, by go zrobić. Pozwól Mu rozpocząć rozmowę, gdy sama nie czujesz się na siłach.

./uploads/ddob/83f2b5ed4cf86e67125812914a052c2e.jpgKiedy Ty możesz zrobić pierwszy krok

Jak wskazuje wielu psychologów, w naszym społeczeństwie panuje powszechne przekonanie, że to zawsze kobiety wysyłają za pomocą swojej mowy ciała sygnały, o tym że są zainteresowane poznaniem konkretnego faceta. Z tego wynika ich czekanie, bowiem uważają, że to chłopak powinien zainicjować znajomość. Pytanie, czy warto czekać na jego ruch, jeśli i my mamy ogromną chęć rozpocząć rozmowę czy flirt? Odpowiedź brzmi – NIE WARTO! Korona Ci z głowy nie spadnie, jeśli sama zagadasz do chłopaka, który wpadł Ci w oko na urodzinach u koleżanki. Być może Ty też Mu się spodobałaś, tylko należy do nieśmiałych?

 Robiąc pierwszy krok podkreślamy, że jesteśmy pewne siebie i wiemy, do czego dążymy. To nie jest narzucanie się czy zmywanie z siebie wszelkich cech skromnej kobiecości. Jeśli nasz pierwszy krok będzie taktowny, a nie nachalny, możemy osiągnąć wiele. Być może nawet miłość?

17 lubi to
2
2160
2 komentarzy

Glassy
0

👍

odpowiedz

nataszam
0

Dla mnie to bez sensu. Nie ważne kto robi pierwszy krok ważne by nie czekać długo.

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

nataszam
0

Dla mnie to bez sensu. Nie ważne kto robi pierwszy krok ważne by nie czekać długo.

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda