Wardęga z nową serią w Afryce
04.10.2018

Wardęga z nową serią w Afryce

autor
Sylwester Wardęga to jedna z bardziej kontrowersyjnych postaci na polskim Youtubie. Zasłynął jako pionier pranków w Polsce, później chciał trenować polskich policjantów; wiele ryzykował, żeby wzbudzić kontrowersje, ale nie można odmówić mu w tym wszystkim dobrych intencji. Zawsze chciał pomagać potrzebującym; bezdomnym ludziom, bezdomnym zwierzętom… Jego film o psach ze schronisk wzruszył ponad cztery miliony widzów.

Ostatnio o Wardędze nieco ucichło. Po sukcesie Psa Pająka (który zdobył 175 milionów wyświetleń) ciężko wskazać film Sylwestra, który osiągnąłby podobny sukces.

Sylwester Wardęga prowadzi także drugi kanał, Krulestwo – WATAHA, na którym dotychczas publikował głównie swoje prywatne przemyślenia i osobiste filmy dla zaledwie trzystutysięcznej widowni.

Po kilku latach tego typu filmów, Wardęga zdecydował się wrócić do pomagania. Wyjechał do Kenii, skąd bardzo dosadnie ukazuje problemy Trzeciego Świata. Na samym początku przedstawił historię chłopca, którego matka opuściła rodzinę i zostawiła go samego ze schorowanym ojcem i rodzeństwem pod opieką. Inna historia dotyczyła Kenijczyka, który został wydalony z rodziny za to, że nie zdołał przekopać się przez warstwę kamieni, wykopując toaletę. Wardęga zarzuca Kenijczykom przede wszystkim złe podejście do rodziny. 

Seria zapowiada się na dość mocną. Pytanie tylko – czy Wardęga chce pomóc biednym ludziom, czy może to tylko sposób na zwrócenie uwagi bardziej na siebie, niż problemy w Afryce? Jak sądzicie? Dajcie znać w komentarzach!

18 lubi to
2
663
2 komentarzy

anka_gor
0

ale esktra! nie mogę się doczekać! :D

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

anka_gor
0

ale esktra! nie mogę się doczekać! :D

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda