Kreskówki dla każdego?
24.09.2018

Kreskówki dla każdego?

autor
Gdy mówię (piszę ) kreskówka od razu na myśl przychodzi mi Tom i Jerry lub Scooby- Doo, ale jest też wiele animacji przeznaczonych dla starszych odbiorców. Choć nie oglądam ich zbyt często jakąś malutką część z nich mam już za sobą i kilka chciałabym wam polecić a kilka wręcz przeciwnie ponieważ są nudne czy przekraczają granicę dobrego smaku, lub humor w nich po prostu nie jest w moim stylu.
Kreskówki miłe i przyjemne:
#1. Rick and Morty- Serial opowiada o przygodach ekscentrycznego, uzależnionego od alkoholu naukowca Ricka Sancheza, któremu towarzyszy jego wnuk Morty. Bohaterowie podróżują po odległych galaktykach oraz alternatywnych rzeczywistościach. W późniejszych odcinkach, sporadycznie towarzyszą im również rodzice Morty'ego: Beth i Jerry oraz jego siostra Summer. Mieszanka niestabilnego już życia rodzinnego w połączeniu z coraz to nowymi pomysłami szalonego ojca Beth dają produkcję przepełnioną nietuzinkowym, czarnym humorem.
#2. The amazing world of Gumball (czyli Niesamowity świat Gumballa )- Serial opisuje przygody dwunastoletniego, psotnego, niebieskiego kota Gumballa, który mieszka w niewielkim, 20-tysięcznym miasteczku Elmore w USA, wzorowanym na mieście Vallejo w Kalifornii, które zamieszkują niezwykłe postacie. Wraz ze szkolnymi przyjaciółmi przeżywa liczne przygody.
#3. Gravity Falls (polska nazwa Wodogrzmoty małe)- Plany rodzeństwa Dippera i Mabel Pines zostają zrujnowane, gdy rodzice wysyłają ich do domku wujka Stana w Wodogrzmotach Małych w stanie Oregon, który prowadzi najdziwniejsze na świecie muzeum The Mystery Shack (Tajemnicza Chata), będące w rzeczywistości turystyczną pułapką. Wkrótce Dipper i Mabel odkrywają jak tajemnicza jest miejscowość ich zwariowanego wujka i próbują zrobić wszystko, by odkryć wszystkie sekrety miasteczka.
#4. Big Mouth- Blaski i koszmary dojrzewania wywracają życie nastoletnich przyjaciół do góry nogami. Serial edukacyjny, ale z humorem o dojrzewaniu właśnie. 
#5. Disenchantment (Rozczarowani )- Zbuntowana księżniczka Bean doprowadza króla do szału swoimi szaleństwami w towarzystwie znajomego elfa i demona. A obowiązki? Olać to, chodźmy na piwo.
I te mniej przyjemne:
#1. Paradise PD- Młody ochotnik dołącza do zdegenerowanych policjantów z małomiasteczkowego posterunku dowodzonego przez jego ojca. Razem spróbują wyniuchać jakichś grubszych dilerów. Nie jest to mój humor i czasem czułam się naprawdę zdegustowana podczas oglądania tej kreskóweczki.
#2. Final Space- Astronauta Gary Goodspeed i jego uroczy kumpel – będący przy okazji kosmitą i pogromcą planet – wyruszają w szaloną międzygalaktyczną podróż. Pragną odkryć miejsce, gdzie kończy się wszechświat. Niepamiętam kiedy oglądałam cos tak nudnego, choć wiem, że wielu osobom się podobała.
A wy polecaie jakies ciekawe kreskówki ?
1
209
11 lubi to
podziel się na facebooku
  • udostępnij
1 komentarzy

magdajanek
1

zabieram się za oglądanie 😊

odpowiedz

magdajanek
1

zabieram się za oglądanie 😊

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

Dołącz do DDOB
Dołącz do DDOB

ddob
youtube

Moda