Te znaki potwierdzają, że On Cię kocha na zabój
21.09.2018

Te znaki potwierdzają, że On Cię kocha na zabój

autor
Są takie znaki na niebie i ziemi, które jawnie wskazują, że Twój luby poza Tobą świata nie widzi. Nie chodzi o piękne, poetyczne sms-y lub o noszenie Twojej torebki przy Twoich kumpelach. To też jest miłe, ale nie świadczy o prawdziwym uczuciu. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak to u Was jest to przeczytaj poniższe punkty. Te znaki potwierdzają, że On Cię kocha na zabój!

#1 On z Tobą ROZMAWIA

Dokładnie tak! Facet, który kocha – rozmawia. Pyta, co u Ciebie i jak Ci minął dzień. Interesuje się tym, dlaczego nie poszło Ci na sprawdzianie i dopytuje, czy w czymś może Ci pomóc. Chce być na bieżąco z tym, co oglądasz i czego słuchasz i sam chce Ci o sobie mówić.

./uploads/ddob/5b62b39b81b96d188c5c2fc91a1e2b55.png

Źródło: weheartit.com

#2 On się nie wstydzi

Dotyka Cię w miejscach publicznych – i bynajmniej nie chodzi o bezmyślne obłapianie. Chodzi o zwykłe, ciepłe gesty. Chłopak, który kocha, potrafi złapać dziewczynę idąc przez park i rozmasować Jej kolano, jeśli ta się potknie. Jeśli jesteście w grupie Jego znajomych i chłopak nie kryje tego, iż jesteście parą, to świadczy o tym, że w żadnym, nawet najmniejszym stopniu się Ciebie nie wstydzi!

./uploads/ddob/a0d5d0deb722854a4ce1bb5fa5e615c8.jpg

Źródło: weheartit.com

#3 On planuje przyszłość

Pierwsza kwestia to fakt, iż Twój ukochany zawsze jest obok. To znaczy, że jeśli go potrzebujesz, możesz na Niego liczyć, zawsze napisać i zadzwonić. Ponad to, jeśli chłopak wspomina o Waszej przyszłości i nie mówi tego w kontekście najbliższej imprezy u Anki, to znak, że uczucie, które Was łączy wiele dla Niego znaczy. Chłopak, który prawdziwie kocha, planuje z Tobą przyszłość, bowiem jesteś częścią Jego planu na życie.

./uploads/ddob/2f67582a23a9bcd3214bd52d13b75526.jpg

Źródło: weheartit.com

#4 Randki, jak na początku

Jeśli jesteście ze sobą kilka lat, a ukochany nadal „zabiera Cię na randki” i tak to nazywa, to znaczy, że chce Cię uszczęśliwić. Co więcej, z takich zauważalnych gestów, szczególnie znaczących w dłuższych związkach, można wskazać drobne niespodzianki. Nawet malutkie niespodzianki, takie jak miłosny lizak czy ulubione danie na obiad są po to, byś była przekonana o Jego miłości. Nie szukaj podtekstów, ciesz się tym uczuciem!

33 lubi to
2
39459
2 komentarzy

Lilu02
2

<3

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

Lilu02
2

<3

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda