Pudry - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Pudry - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Bliskość - dlaczego On jej unika?
19.09.2018

Bliskość - dlaczego On jej unika?

autor
Każdy związek, jak i każda znajomość składa się z różnych etapów. W parach etapy te są bardzo zróżnicowane i w dużej mierze zależą od stażu związku, temperamentu i charakterów zakochanych oraz od wielu czynników, takich jak brak zaufania czy problemy osobiste. Jednym z takich etapów jest moment, w którym partner zaczyna nas unikać. Brak bliskości? Sprawdź, dlaczego On jej unika. 
./uploads/ddob/b97a7f75f75dacf9198cf367b0666be7.jpg

Źródło: weheartit.com
1. Przeszłość
Często to ignorujemy, ale zdarza się, że chłopak unika lub wręcz panicznie boi się bliskości, bo ta kojarzy mu się z przeszłością. Być może miał wcześniej dziewczynę, która Go mocno zraniła? A może jest zamknięty w sobie i bardzo nieśmiały? Spróbuj z Nim o tym porozmawiać, zamiast obarczać siebie całą winą!


 2. Chłopak zwyczajnie się wstydzi!
To całkowicie naturalne! Nie każdy jest chętny na okazywanie sobie uczuć od tak. Są mężczyźni, dla których bliskość i emocjonalność są nie lada problemem! Mądrzy ludzie w jeszcze bardziej mądrych książkach twierdzą, że niedostępność emocjonalna partnera odbierana jest przez dziewczynę, jako zwyczajne odrzucenie. Stąd Twoje samopoczucie! Jednak nie możesz myśleć, że chłopak ma Cię w nosie bez szczerej rozmowy. Być może ma problem z okazywaniem uczuć, a gdy przełamiecie wspólnie Jego lęki, bliskość będzie codziennym elementem!


 3. Nie dogadujecie się
Są także przypadki, w których unikanie bliskości może wiązać się nie tyle z cechami charakteru Twojego ukochanego, ale zwyczajnie z tym, co dotyczy Was. Celowe unikanie bliskości może być wynikiem złych relacji emocjonalnych. Może ostatnio się poprztykaliście i On nadal żywi urazę? Warto rozluźnić atmosferę, pójść na randkę, pośmiać się, a bliskość pojawi się sama.


 4. Może to już nie to
Niestety, brak bliskości i okazywania uczuć ze strony partnera może świadczyć o tym, że On chce się zawinąć na przysłowiowej pięcie i odejść. Często koniec bliskości w związku oznacza kryzys, a ten może wynikać z różnych rzeczy. Może chłopak ma inne priorytety a może ktoś wpadł Mu w oko? Brak bliskości, jeśli nie jest oparta na wstydliwości czy chwilowym kryzysie, może oznaczać Jego powolną ewakuację. 

29 lubi to
3
1716
3 komentarzy

Glassy
0

👍

odpowiedz

paulinoowo
0

ciesze sie ze nie mam tego problemu

odpowiedz

Juliaaa321
0

Ciekawe yes

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

paulinoowo
0

ciesze sie ze nie mam tego problemu

odpowiedz

Juliaaa321
0

Ciekawe yes

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda