6 NAJLEPSZYCH SERIALI NETFLIXA
18.08.2018

6 NAJLEPSZYCH SERIALI NETFLIXA

Lubicie oglądać seriale?
1. Riverdale
./uploads/patrycja.piluch/2b46f77c44d2e9db0a5f02b7a9a0a0fc.jpg
Życie mieszkańców małego miasteczka zmienia się pod wpływem tajemniczej śmierci nastoletniego Jasona Blossom (Trevor Stines), syna najbardziej wpływowych ludzi w Riverdale. Kiedy wszelkie tropy lokalnej policji prowadzą donikąd, znajomi zmarłego próbują odkryć prawdę. Archie (K.J. Apa), Betty (Lili Reinhart), i Jughead (Cole Sprouse) starają się poznać tożsamość zabójcy. Do miasteczka przyjeżdża Veronica (Camila Mendes), która zaprzyjaźnia się z Archiem i stara się pomóc w rozwiązaniu sprawy.
2. 13 Reasons Why (Trzynaście powodów)
./uploads/patrycja.piluch/b0f1dd5ef4a4ad7e80569f01fa89c8bb.jpg
Oparty na bestsellerowej powieści Jay'a Ashera serial opowiada historię Clay'a Jensena (Dylan Minnette), który pewnego dnia na ganku swojego domu znajduje tajemnicze pudełko. Gdy je otwiera, znajduje kilka taśm wideo, nagranych przez Hannah Baker (Katherine Langford), koleżankę z klasy, która popełniła samobójstwo. Nastolatek postanawia je przesłuchać, aby dowiedzieć się dlaczego doszło do tej tragedii. Poprzez nagrania, odkrywa trzynaście powodów samobójstwa dziewczyny.
3. The Vampire Diaries (Pamiętniki wampirów)
./uploads/patrycja.piluch/09455b85f022274bfd3a3830cb39bf9e.jpg
Po niemal półtora wieku Stefan Salvatore powraca do swojego rodzinnego miasteczka. Poznaje tam Elenę. Jej twarz do złudzenia przypomina wampirzycę, która uczyniła go nocnym łowcą. Do miasteczka powraca również brat Stefana - Damon. Niezwykły plan, który Damon zamierza wprowadzić w życie odkryje tajemnice z przeszłości oraz pociągnie za sobą wiele ofiar, gdyż powiedzenie "dążyć do celu po trupach" traktuje on wyjątkowo dosłownie. Oprócz Eleny, Stefana i Damona poznajemy również innych mieszkańców miasteczka Mystic Falls. Jeremy, młodszy brat Eleny, którego rozpacz po tragicznej stracie rodziców popycha w kierunku narkotyków. Matt, który pomimo iż nie może zaakceptować faktu, że jego związek z Eleną rozpadł się, nadal stara się być jej przyjacielem. Bonnie, która przypadkiem odkrywa iż ma zdolności magiczne. Caroline, beztroska blondynka, która choć nikogo i niczego nie potrafi traktować poważnie, w skrytości ducha marzy by stać się kimś lepszym, aby zasłużyć na miłość. Tyler, który choć wychowany został w szanowanej rodzinie nie potrafi okazywać szacunku zarówno własnej dziewczynie, jak i kolegom. W żyłach każdego z nich płynie krew ich przodków, którzy w 1864 roku znali wampirzycę Katherine i braci Salvatore.
4. The 100
./uploads/patrycja.piluch/ebed93fc72badc45da3081dc947840c0.jpg
Nuklearna wojna niszczy cywilizację. Jedynymi ocalałymi ludźmi są mieszkańcy dwunastu stacji kosmicznych na orbicie Ziemi, które po połączeniu tworzą "Arkę". Panują tam surowe zasady: za każde przestępstwo, bez względu na jego rodzaj, jest kara śmierci, chyba, że sprawca jest poniżej 18 roku życia. Po wielu latach zaczyna brakować zasobów na "Arce", więc zdesperowani mieszkańcy decydują się wysłać na Ziemię grupę nieletnich przestępców w celu kolonizacji. Nastolatkowie muszą połączyć siły, aby przetrwać na planecie, która skrywa przerażające sekrety...
5. Pretty Little Liars (Słodkie kłamstewka)
./uploads/patrycja.piluch/23b3ebb07078e048909889dc79d87f67.jpg
Serial opowiada o grupce nastolatek. Pewnego dnia jedna z nich ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Po roku reszta dziewczyn zaczyna dostawać dziwne wiadomości. Okazuje się, że dziewczyny ukrywają pewną tajemnicę...
6. Orange Is the New Black
./uploads/patrycja.piluch/019df84db3b151bdaef32f2225220a82.png
Komediodramat oparty na bestsellerowych wspomnieniach autorstwa Piper Kerman pod tym samym tytułem. Dobrze sytuowana mieszkanka Brooklynu, Piper Chapman (Taylor Schilling), zostaje skazana na karę piętnastu miesięcy pozbawienia wolności, na skutek związku z dilerką narkotyków Alex (Laura Prepon) sprzed blisko dekady. Aby spłacić swój dług wobec społeczeństwa, Piper musi zamienić wygodne życie w Nowym Jorku, u boku narzeczonego Larry'ego (Jason Biggs), na pomarańczowy kombinezon i społeczność więzienną. Wkrótce zaczyna kwestionować wszystko, w co dotąd wierzyła i tworzyć sojusze z grupą eksentrycznych i szczerych do bólu więźniarek.
185 lubi to
2
581
  • udostępnij
2 komentarzy

Gabissx
2

Riverdale najlepszy ♥

odpowiedz

Sylar
2

Wszystkie wyżej wymienione przez Ciebie oglądam i lubię, ale żaden z nich nie jest najlepszym serialem Netflixa - musisz więcej pozycji oglądać - dowiesz się, że jest kilka znacznie lepszych ;)  

odpowiedz

Sylar
2

Wszystkie wyżej wymienione przez Ciebie oglądam i lubię, ale żaden z nich nie jest najlepszym serialem Netflixa - musisz więcej pozycji oglądać - dowiesz się, że jest kilka znacznie lepszych ;)  

odpowiedz

Gabissx
2

Riverdale najlepszy ♥

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda