6 NAJCZĘSTSZYCH KŁAMSTW FACETÓW
04.07.2018

6 NAJCZĘSTSZYCH KŁAMSTW FACETÓW

autor
W tym wpisie przedstawię wam sześć najczęstszych męskich kłamstw jakie być może kiedyś usłyszałaś lub dopiero usłyszysz. Będą to kłamstwa wypowiadane i przez facetów w związku i tych, którzy dopiero co zaprosili kobietę na randkę. Oczywiście nie uważam, że dziewczyny są grzeczne i nigdy, przenigdy nikogo nie okłamały. Potraktujcie ten wpis jedynie jako ciekawostkę, a nie poradnik życiowy... Przecież nie wszyscy faceci kłamią, prawda? ;)
Zapraszam!
1. "Zadzwonię do Ciebie" - Wypowiedziane podczas pierwszej randki.
Albo facet mówi prawdę i rzeczywiście zadzwoni, albo właśnie użył milszej wersji "Wybacz, ale nie jesteś w moim typie." Mężczyźni nie zawsze są szczerzy na pierwszych randkach, zwłaszcza jeśli w grę wchodzi zrobienie nam przykrości.
2. "Ale ja wcale nie jestem zazdrosny!"
No tak, przyznanie się do tego, że jest wściekły na twojego kolegę, który właśnie wpada dziś wieczorem byłoby przecież takie "niemęskie". Zupełnie tak jak kobiety, mężczyźni wolą udawać, że ich to wcale nie obchodzi, mimo że w środku właśnie się gotują.
3. "Możemy zostać wyłącznie przyjaciółmi. Pasuje mi to"
Kiedy nie chcesz związać się z chłopakiem, który do ciebie nie pasuje proponujesz mu albo całkowite zerwanie kontaktu, albo klasyczne "zostanie przyjaciółmi". Mężczyźni różnie reagują na takie propozycje. Ci którzy ją akceptują liczą że być może (kiedy zobaczysz, jaki jest troskliwy i czuły) zmienisz zdanie.
4. "Musze gdzieś wyjść. Zaraz wracam"
Czasami to zdanie, (mimo że wydaje się drobnostką) może oznaczać, że chłopak po prostu chce Ci oszczędzić stresu i, mimo że zapewnił, że zaraz wróci, wcale tego nie zamierza.
5. "Przecież nic nie piłem!" - Podczas rozmowy telefonicznej.
Jeśli jesteś przekonana że coś wypił, a on mimo to zaprzecza to albo uważa że jesteś naiwna, albo chce Cie uspokoić.
6. "Wyglądasz w tym świetnie!" - Podczas wspólnych zakupów.
Jeśli chodzisz pół dnia po sklepach i twój chłopak pada na kolana ze zmęczenia, to żeby przyśpieszyć cię w wybieraniu stroju, każdy komplementuje (Mimo, że połowa na pewno nie przypadła mu do gustu). Ma w ten sposób nadzieje, że odpuścisz dalsze zakupy i w końcu wrócicie do domu.
45 lubi to
podziel się na facebooku
  • udostępnij
8 komentarzy

olilaisuszi

roxyy6

alexaandrv

diannstyle
1

Jakie to wszystko prawdziwe! :D

odpowiedz

Jessicaaa_025
1

Takie prawdziwe 😅

odpowiedz

wikaste00
0

Fajny wpis:)​​​​​​​

odpowiedz

wikaste00
0

Fajny wpis:)​​​​​​​

odpowiedz

diannstyle
1

Jakie to wszystko prawdziwe! :D

odpowiedz

Jessicaaa_025
1

Takie prawdziwe 😅

odpowiedz

alexaandrv

olilaisuszi

roxyy6

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

Dołącz do DDOB
Dołącz do DDOB

ddob
youtube

MATKA vs CÓRKA – Córka bierze ślub! 💍😱
DDOB

Moda