Must have na lato
15.06.2018

Must have na lato

Jakie kosmetyki musisz mieć?
1.Filtr
Latem słońce mocno grzeje, a więc podstawą jest produkt z filtrem. Nie przerażajcie się jeśli chcecie się opalić, bo wcale to nie musi być filtr np. 30, a mniejszy.

2. Krem nawilżający.
Nie wiem jak wasze ciało, ale mojemu wiecznie za mało nawilżenia, dlatego krem, balsam, olejek czy masło do ciała to podstawa.

3. Coś na poparzenia.
Nawet jeśli się nie opalasz to warto mieć coś na poparzenia. W ruchu nawet nie zauważysz jak słońce Cię opali, a może nawet spali- właśnie dlatego lepiej mieć gdzieś schowany produkt na poparzenia.
./uploads/paulinoowo/4824a804f5bca42b6b38c3c43a0dedfd.jpg
4. Coś z drobinkami
Jeśli już trzymam się opalania to wiecie co jest fajne? Balsam z drobinkami, który sprawi, że Wasze ciało będzie wyglądać jeszcze ładniej, a brązowy kolorek będzie jeszcze bardziej podkreślony.

5. Coś na ochłodzenie.
Wszystkie mgiełki i wody termalne teraz będą strzałem w 10. Są idealnym odświeżeniem i ochłodzeniem w upały.

6. Ochrona włosów.
Nie zapominajcie też o swoich włosach, bo na nie słońce też działa. Poszukajcie jakichś odżywek w sprayu, które będą chroniły włosy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

7. Oczy
Warto kupić sobie jakieś okulary, które będą chroniły Wasze oczy przed słońcem. Nie zapominajcie o nich, bo nasze ignorowanie ochrony oczu może odbić się na nich w przyszłości.

8. Balsam do ust
Usta też można spalić i na pewno nie jest to ani trochę przyjemne, dlatego polecam zaopatrzyć się w jakiś balsam z wysokim spf, który będzie je chronił.
./uploads/paulinoowo/9ba2e8dd272da4b7cee67871cd086b84.jpg

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda