8 znaków, że to coś więcej niż przyjaźń
24.05.2018

8 znaków, że to coś więcej niż przyjaźń

autor
Jesteś w bliskiej relacji, ale sama nie potrafisz określić co tak naprawdę czujesz? Może wydaje Ci się że nie jest to odpowiednia osoba.. Oto 8 znaków, że czujesz do niego więcej niż Ci się wydaje:
#1 Próbujesz nowych rzeczy
Zakochują się chcesz jak najlepiej poznać drugą osobę, dlatego często próbujesz rzeczy które lubi. Czasem wymaga to poświęceń lub wyjścia poza strefę komfortu.

#2 Stresujesz się
Myśląc o swojej drugiej połówce twój organizm wydziela większe ilości kortyzolu odpowiedzialnego za stres. Przejmujesz się w jaki sposób możesz zaimponować drugiej osobie. Być może przykładasz większą uwagę do tego jak wyglądasz lub co mówisz w jego towarzystwie.

#3 Czujesz większą motywacje
Jeżeli na przykład twój partner staje się powodem dla którego chętnie wstajesz rano z łóżka, to poważny znak. Twój organizm reaguje większa dawką motywacji by spędzać z nim jak najwięcej czasu.

#4 On odwzajemnia swoje uczucia
Jeżeli wiesz że wasza relacja nie jest jednostronna jesteś skłonna zbudować związek o wiele szybciej. Naturalną kolejnością jest to, że ludzie muszą się najpierw polubić by potem wyznać sobie głębsze uczucia.

#5 Tęsknisz gdy nie ma go w pobliżu
Być może łapiesz się na rozmyślaniu o swoim partnerze nawet gdy nie ma go w pobliżu. Jest to znak, że uświadamiasz sobie koniec bycia niezależną i coraz bardziej potrzebujesz drugiej osoby.

#6 Inwestujesz czas w waszą relację
Często zmieniasz plany by spędzić z nim jak najwiecej czasu. Być może robisz to nawet nieświadomie, ale sprawia ci przyjemność spędzanie czasu z nim bardziej niż cokolwiek innego.

#7 Zmieniasz złe nawyki
Jeżeli jesteś w stanie zmienić swoje złe nawyki lub rozwijać się z myślą o drugiej osobie istnieje szansa bardzo głębokiego uczucia.

#8 Chcesz wyrazić swoje uczucia
Jeżeli długo zastanawiasz się jak wyznać drugiej połówce co czujesz, jest to prawdziwe uczucie ponieważ chcesz jej przekazać to w najlepszy sposób. Być może boisz się jego reakcji, ale pamiętaj że nie warto niczego żałować...
#psychology #signs #feelings #love #znaki #uczucia #zakochanie
5
2075
14 lubi to
podziel się na facebooku
  • udostępnij
5 komentarzy

oliveeyes90
2

fajny artykuł :) niby małe rzeczy, a tyle mówią o człowieku 

odpowiedz

kimikohime

ania173

artivva

artivva

ania173

kimikohime

oliveeyes90
2

fajny artykuł :) niby małe rzeczy, a tyle mówią o człowieku 

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

Dołącz do DDOB
Dołącz do DDOB

ddob
youtube

MATKA vs CÓRKA – Córka bierze ślub! 💍😱
DDOB

Moda