To od czego zaczynamy?
17.08.2021

To od czego zaczynamy?

Jeśli czujesz wewnętrzny opór i nieokreślony niepokój. Do tego całe Twoje ciało krzyczy - to znak, że sprawy nie idą po Twojej myśli.
Czy źle skręciłeś?
Jaki znak przegapiłeś?
W którym momencie przekazałeś dowodzenie złym przyzwyczajeniom?
Powinieneś od razu zjechać na parking i dobrze się na tym zastanowić. Ty wybierasz drogę przez życie, więc gdy tracisz poczucie sensu - kogo innego winić możesz?

To, co dajesz wraca. Oznacza to, że życie jest wielkim lustrem, które wiecznie odbija Twoje nastawienie. To, czego doświadczasz, zaprosiłeś do swojego życia. Sytuacje dobre i złe, sprawiedliwe lub nie - każdą rzecz przyciągnąłeś, zgodnie z prawem. Okoliczności są tu skutkiem. Przyczyną zaś najgłębsze myśli zamieszkujące Twoje serce.

Utorowałeś sobie ścieżkę, po której chodzić możesz - więc dlaczego stoisz? Jeśli nie tego chciałeś, to być może za mało świadomości miałeś. Na szczęście masz moc i możliwość wprowadzenia każdej zmiany. To od czego zaczynamy?


PS. Wtorkowe niebo wyróżnia się szarością. Puszyste lecz ponure chmury przejęły kontrolę i póki co kompromis nie wchodzi w grę. Ruszam więc dalej w poszukiwaniu słońca. A pomoże mi w tym propozycja od Netflix'a, czyli "Baywatch"- Słoneczny patrol.
./uploads/dziewczyna_w_przyduzej_pizamie/e19a557964de06ab2457a59df5f063ae.jpg
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda