RIVERDALE: spoilery z piątego sezonu i zapowiedź szóstego!
12.08.2021

RIVERDALE: spoilery z piątego sezonu i zapowiedź szóstego!

Showrunner serialu "Riverdale" obiecał, że piąty sezon będzie naprawdę gorący. Zobaczymy m.in. powrót Josie and the Pussycats. Co jeszcze nas czeka? Znamy spoilery!

Riverdale 5: spoilery

Jak wiadomo na ten moment, w piątym sezonie Jughead sięgnie dna. I chociaż odnajdzie się cały i zdrowy po rzekomym porwaniu przez kosmitów, nie zabraknie wyzwań w jego życiu. 

Myślę, że mogę powiedzieć, że dla niego to osiągnięcie dna. Stał się najbardziej zagubioną duszą, jaką mógłby być. Wewnętrzna droga Jugheada będzie o wiele trudniejsza, nim stanie się prostsza. Dopiero zaczęliśmy się przebijać przez powierzchnię traum Jugheada. Nadchodzą dużo mroczniejsze rzeczy – powiedział Aguirre-Sacasa

./uploads/jeilliebean/23af3ebc6b9afa3d50c78e7041be11ed.jpg

Wielki powrót Josie and the Pussycats

Do Riverdale powrócą Josie and the Pussycats. Pełnego zespołu nie widzieliśmy w całości od drugiego sezonu. Ashleigh Murray wystąpiła jedynie w trzecim sezonie jako Josie w "Katy Keene".

To bardzo triumfalny powrót dla dziewczyn. Odcinek jest o nich i są w nim spektakularne. To pełnoprawny odcinek musicalowy i wizytówka dla Ashleigh, Ashy, Hayley i dziewczyn. Kocham je. Nie mogę się doczekać, aż fani zobaczą ten odcinek – zapewnił Roberto.

Co ciekawe, Roberto Aguirre-Sacasa zdradził także, że Lili Reinhart oraz Mädchen Amick będą w centrum uwagi. Zobaczymy również śpiewającego Jugheada. Jak powiedział showrunner:

Zanim zapytacie: tak, Cole śpiewa w muzycznym odcinku, jest pełen emocji i marzycielski, gdy to robi. Nawet jeśli sceptycznie do tego podchodzi, on naprawdę jest w pełnej gotowości.

Widzowie będą również mogli poznać tożsamość ojca dziecka Toni. Fanów "Choni" czeka także prawdziwa niespodzianka!
Zobaczymy wielkie rozwiązanie wątku ciąży Toni. Odzyskamy Toni w całej jej wspaniałości. Jest matką, przewodzi Wężom, walczy o miasto razem z Archiem. Shipperzy "Choni", nie traćcie nadziei. Ona i Cheryl ponownie pojawią się na wspólnej orbicie – skomentował Roberto.

Riverdale 5 pojawi się 12 sierpnia na Netfliksie

./uploads/jeilliebean/ad6725a32789e2858612c703422ce024.jpeg

Riverdale 6: zapowiedź kolejnego sezonu!

To już pewne - Riverdale będzie mieć także szósty sezon! Akcja najpewniej będzie toczyć się rok po zakończeniu wydarzeń z sezonu piątego. Oznacza to, że postacie będą dorosłe, starsze o siedem lat. Nie mamy na razie zbyt wielu informacji, jednak można się spodziewać, że pojawi się nowa zagadka do rozwiązania!

1 lubi to
0
457
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda