Netflix będzie oferował... gry! Jest współpraca  z Sony!
21.07.2021

Netflix będzie oferował... gry! Jest współpraca z Sony!

autor
Najpopularniejsza, internetowa platforma filmowa na świecie poszerza swoje horyzonty i wprowadza nowe produkty. Jak zmieni się Netflix i czym nas zaskoczy?

Już od maja tego roku zarząd platformy poszukiwał dyrektora do nowego działu, który wprowadziłby firmę w segment gier wideo. Prawdopodobnie gry mają być dostępne zarówno online jak i offline po pobraniu na urządzenie. Mówi się też, że Netflix zamierza udostępniać największe hity, sam tworzyć część oferowanych gier, a także wykupywać zawartość tworzoną przez mało znanych twórców.

./uploads/nataliau_/0112b3fa75efe060ad6459ed3f26ffc9.jpg

  15 lipca 2021 r. w sieci pojawiła się informacja o zatrudnieniu Mike’a Verdu (był szefem EA Mobile i pracował nad m.in: Star Wars: Galaxy of Heroes, SimCity BuildIt, Plants vs. Zombies i Sims Free Play.), który został mianowany dyrektorem działu gier. Poinformowano także, że już w przyszłym roku możemy spodziewać się nowej kategorii na platformie- gier. Nowe treści mają być dostępne bez dodatkowych opłat, dla subskrybentów z wszystkich krajów, chociaż niewykluczone, że rozszerzenie oferty podniesie stałą cenę subskrypcji.  

 Niedawno jeden z dziennikarzy - Steve Moser z GameRant dokładnie przyjrzał się aplikacji Netflixa i znalazł tam grafiki przedstawiające kontrolery i jedną z gier Sony-Ghost of Tsushima. Połączenie sił z PlayStation dałoby obu firmom spore korzyści. Funkcja PlayStation Now nie jest dostępna w wielu krajach na świecie (w tym w Polsce), a dzięki zasięgom Netflixa mogłoby się to zmienić. 

./uploads/nataliau_/08dab23842344f09ea000f792b1ee765.jpg

Netflix współpracuje z firmą Sony nie tylko pod względem swoich nowych planów. W zeszłym miesiącu firmy podpisały umowę, dzięki której każdy film wyprodukowany przez Sony jako pierwszy po premierze kinowej pojawi się na Netflixie.    

3 lubi to
0
241
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda