Kylie Jenner zapowiedziała premierę nowej marki...KYLIE BABY!
04.06.2021

Kylie Jenner zapowiedziała premierę nowej marki...KYLIE BABY!

Najmłodsza z rodziny Kardashianów - Kylie zaskoczyła swoich obserwatorów kolejnym pomysłem na biznes!
Mimo młodego wieku jest właścicielką kilku marek i firm, a wszystkie jej projekty są absolutnym strzałem w 10 i odnoszą niesamowity sukces.

Po marce kosmetyków czas na...markę dziecięcą!

Kylie Jenner jest właścicielką takich marek jak Kylie Cosmetics, Kylie Skin oraz Kendall + Kylie, które specjalizują się w produkcji kosmetyków. Celebrytka postanowiłą rozszerzyć swoje portfolio i założyć kolejny brand - Kylie Baby! Jak sama nazwa wskazuje, będzie to marka przeznaczona dla dzieci!

Kylie zdradziła ten sekret swoim obserwatorom, wstawiając zdjęcie swojej słodkiej córeczki Stormi i oznaczając na nim profil marki! :) 
Jak dodała Kylie - w procesie twórczy pomoże jej sama Stormi! 

Czy Kylie Jenner czeka kolejny sukces?

Mimo, że Kylie Jenner nie podała szczegółów tego projektu, po publikacji zdjęcia na IG profil @kyliebaby zafollowoło PÓŁ MILIONA OSÓB! Na profiu nie pojawiło się jeszcze żadne zdjęcie, opis marki ani awatar...mimo to liczba followersów nadal rośnie! 

 

./uploads/kszymanczak/f9f7935296b5cb90080f0f9853ca0207.png

Co wiemy o Kylie Baby?

Tak jak wspominaliśmy o marce. nie wiemy zbyt wiele. W sieci pojawiły się informację, że podobnie jak poprzednie brandy Jenner - Kylie Baby będzie specjalizowało się w produkcji kosmetyków przeznacznych dla dzieci. Zważając na bogate porftolio firmowe, jest szansa, że marka stworzy także ubranka dla najmłodszych. Internauci słusznie zauważyli, że można będzie się spodziewać linii kostiumów kąpielowych dla dzieci - niebawem Kylie rozpocznie sprzedaż strojów kąpielowych pod marką Kylie Swim.

Spekulacji na temat nowej marki jest wiele - my jednak jesteśmy pewni, że bez względu na asortyment sklepu marka na 100% okaże się sukcesem i przyniesie kolejne miliony dochodu.

./uploads/kszymanczak/25f3f5aa407ce460abc59bc642280845.jpg
4 lubi to
1
2090
1 komentarzy

Rosie_Gold
0

To była kwestia czasu 😉

odpowiedz

Rosie_Gold
0

To była kwestia czasu 😉

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda