Powstaje
25.05.2021

Powstaje "Akademia Wampirów" - serial twórczyni "Pamiętników Wampirów"!

Twórczyni "The Vampire Diaries" - Julie Plec - adaptuje "Akademię Wampirów" na serial telewizyjny. To doskonała wiadomość dla wszystkich fanów serii z 2008 roku!

Powstaje serial "Akademia Wampirów"!

To już oficjalne - powstanie 10-odcinkowa seria Akademii Wampirów z Julie Plec oraz wieloletnią pisarką The Vampire Diaries, The Originals i Legacies oraz aktorką Marguerite MacIntyre. Kultowa seria książek będzie odpowiednio dopasowana na potrzeby serialu. Książki, których autorką jest Richelle Mead, czyli Akademia Wampirów, od lat są uwielbiane przez fanów. Dotychczas poznaliśmy sześć tomów, a w nich księżniczkę mojorską Lissę i jej najlepszą przyjaciółkę  Rose Hathaway. Musiały walczyć ze strzygami, nieumarłymi wampirami i byłymi morojami, którzy zostali przemienieni po całkowitym wyssaniu swoich ofiar z ich krwi.

./uploads/jeilliebean/eb5f43890c4a1cf63727e3085ef3f47d.jpg

Julie Plec od dawna mówiła o możliwej adaptacji książek. Wcześniej napisała na Twitterze o możliwości zrobienia tego w 2015 roku. Pisała wówczas:

Myślę, że pewnego dnia zrobię mini-film Kwiaty na poddaszu i serial telewizyjny Akademia Wampirów.

Na potrzeby serialu przygotowano już zespół scenarzystów: Y. Shireen Razack (Nocni Łowcy), Morenike Balogun (Dziedzictwo Jupitera), Adam Starks (On My Block i Good Trouble), Jason Coffey (East Los High), JJ Braider, Noah Diaz, Linda Ge (Kung-Fu) i Ben O'Hara (Jane the Virgin).

./uploads/jeilliebean/e1a1eafbc442daf78f50686bcb70ebf3.jpg

To nie jest pierwsza adaptacja serii. Film o tym samym tytule został wydany w 2014 roku z Zoey Dutch i Lucy Fry w rolach głównych odpowiednio jako Rose i Lissa. Ze względu na finansową porażkę filmu, który miał już tylko połowę budżetu w kasie, drugi planowany film został odwołany. Na ten moment nie znamy daty premiery serialu

Czekacie na ponowne spotkanie z wampirami?

1 lubi to
0
1048
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda