Kultowi „Przyjaciele” powracają! Znamy datę premiery „Friends: The Reunion”
13.05.2021

Kultowi „Przyjaciele” powracają! Znamy datę premiery „Friends: The Reunion”

„Przyjaciele” to serial, który ma miliony fanów na całym świecie. Kultowa produkcja na dobre wpisała się w karty historii popkultury. Od premiery pierwszego odcinka minęło już prawie 27 lat! Mimo wszystko serial wciąż cieszy się ogromną popularnością. Fani niedługo będą mogli obejrzeć odcinek specjalny, „Friends Reunion”, w którym znów zobaczymy ulubionych bohaterów.

Kiedy premiera odcinka specjalnego „Przyjaciół” („Friends: The Reunion”)?

W lutym ubiegłego roku w sieci zawrzało. Gorączkę spowodował news ogłaszający powrót „Przyjaciół” – Chandlera, Phoebe, Rachel, Joeya, Rossa i Monici. Poinformowano fanów na całym świecie, że aktorzy wcielający się w naszych ulubionych bohaterów znów spotkają się na planie. Specjalny odcinek miał pojawić się w kwietniu 2020 roku. Plany niestety pokrzyżowała pandemia. 

I tak premierę „Friends: The Reunion” przeniesiono na ten rok. Początkowo serial miał wejść na ekrany w marcu 2021 roku. Premierę jednak przesunięto na… 27 maja! To oficjalna data, potwierdzona najnowszym teaserem. Platforma HBO Max ogłosiła dziś to na swoim Instagramie. I jak możecie się domyślać, to tam zostanie wrzucony odcinek specjalny „Przyjaciół”. Być może serial pojawi się później również innych platformach streamingowych HBO (to tylko nasze domysły). Pozostaje nam jednak czekać na HBO Max w Polsce.

 

Już nie możemy się doczekać, kiedy znów zabrzmi „I’ll be there for you”… 

3 lubi to
0
1413
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda