„Chill” – nowa piosenka Ekipy Friza promuje piwo Wojewódzkiego i Palikota
04.05.2021

„Chill” – nowa piosenka Ekipy Friza promuje piwo Wojewódzkiego i Palikota

Ekipa Friza nie zwalnia tempa. Nic dziwnego, płyną na fali popularności jak tylko się da, bo to ich czas. W ekspresowym tempie rozpromowali sorbetowe lody Koral. Teraz czas na coś dla dorosłych. Najnowszy klip z piosenką „Chill” Ekipy Friza wydaje się być chillową reklamą nowego piwa stworzonego przez Wojewódzkiego i Palikota. Co to za alko i o czym jest utwór promujący dobre procenty?

O czym jest "Chill" Ekipy Friza?

„Chill” jest już trzecim singlem zgranej paczki youtuberów. Ekipa Friza już coraz bliżej wydania debiutanckiej płyty „3 SEZON”, na której znajdą się znane już kawałki „Zaebyście” i „ 3KIPA”. A o czym jest „Chill”. To piosenka wprowadzająca w bezstresowy nastrój. Ma, jak w tytule, wychillować i sprawić, że zapomnimy o codziennych problemach albo przykrych i nudnych obowiązkach. Przekaz jest jak najbardziej pozytywny. To taki lajtowy wakacyjny singiel. Już jest puszczany nie tylko w necie – usłyszymy go także w radio. 
 
Singiel Ekipy Friza pojawił się w sieci 1 maja. Na tę chwilę ma już prawie 7 milionów odtworzeń i 55 tys. komentarzy. Przyznacie, że to niesamowity wynik! Przyznacie, że to niesamowity wynik! Warto też dodać, że teledysk był kręcony na Zanzibarze.
 

Nie da się też nie zauważyć, że w tle klipu „Chill” co jakiś czas pojawia się alkohol. I to nie randomowy. Ekipa Friza za pomocą teledysku promuje nowy wyrób Kuby Wojewódzkiego i Janusza Palikota – piwo BUH. Marka Przyjazne Państwo zaczyna trafiać do coraz większego grona entuzjastów nietypowych trunków. Kraftowe piwo BUH wyprodukowane dla Wojewodzkiego i Palikota przez Browar Tenczynek zaskakuje zapachem konopi – zawiera ich susz.
 

./uploads/Dżo_FlamingBlog/7d5820595f39068f00a6d4660597e0f6.png

Chcecie trochę słonecznych wibracji? Przesłuchajcie piosenkę i obejrzyjcie klip „Chill” Ekipy Friza – link poniżej.
 

0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda