Polski serial najchętniej oglądany na Netflixie w wielu krajach świata
04.05.2021

Polski serial najchętniej oglądany na Netflixie w wielu krajach świata

Niedawno na Netflixie zadebiutował nowy polski serial. Okazuje się, że Sexify cieszy się zainteresowaniem w wielu krajach za granicą.

Sexify pojawił się na Netflixie 28 kwietnia. Od tej pory znalazł się już w wielu rankingach najpopularniejszych produkcji tej platformy. Oglądają go nie tylko europejscy użytkownicy. Od pierwszego maja serial zajmuje pierwsze miejsce w Indiach, a od 3 maja w Libanie. Z kolei 1 i 2 maja pozycję lidera uzyskał na Jamajce.  

Sexify podbija świat

Poza wymienionymi krajami, serial cieszy się dużą popularnością również w Niemczech, Francji, Włoszech, Rosji, Brazylii, Austrii, Izraelu na Węgrzech i Ukrainie. Zajmuje tam drugie lub trzecie miejsce. W innych krajach, takich jak Hiszpania, Szwecja, Kanada, Malezja, Australia i Argentyna, pozostaje w pierwszej piątce.

Więcej o serialu

W rolach głównych zagrały Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska i Sandra Drzymalska. Towarzyszyli im bardziej rozpoznawalni aktorzy tacy jak Małgorzata Foremniak, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski czy Bartosz Gelner. Za reżyserię odpowiadają Piotr Domalewski (Cicha Noc, Jak Najdalej Stąd) i Kalina Alabrudzińska. Na razie serial liczy osiem odcinków. 

Opis serialu

Natalia dużo wie o programowaniu, ale bardzo mało o seksie. Razem z koleżankami ze studiów Moniką i Pauliną postanawiają rozwikłać tajemnicę kobiecego orgazmu. Dziewczyny podejmują próbę stworzenia aplikacji, która nie tylko wygra międzyuczelniany konkurs, ale też zaspokoi ciekawość i potrzeby rówieśników.

0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda