Szok! Friz chce przeznaczyć milion dolarów na naukę i technologie!
30.04.2021

Szok! Friz chce przeznaczyć milion dolarów na naukę i technologie!

Youtuber Friz, a właściwie Karol Wiśniewski, ogłosił niedawno, że planuje przeznaczyć z własnej kieszeni milion dolarów na rozwój nauki i technologii. Ta niemała suma (w polskich złotych ponad 4 miliony!) ma pomóc zrewolucjonizować nasz świat. Co dokładnie chce wesprzeć Friz?

Kanał Karola subskrybuje już ponad 4,3 mln osób. Czyni go to jednym z najbardziej popularnych i bogatych youtuberów w kraju. Do tego dzięki nawiązaniu współpracy z marką Koral i wydaniu limitowanych lodów Ekipy na jego koncie uzbierała się spora sumka. Popularność słodkich mrożonek przekroczyła chyba nawet samych twórców. Postanowili, że zaczną produkować milion lodów Ekipy na dobę, aby starczyły dla każdego, tym samym napełniając kasą kieszenie członków Ekipy.
 
Friz nie spoczywa na laurach i chce dalej działać. Stawia na bardziej ambitne cele. Postanowił uzbierać i zainwestować aż milion dolarów na rozwój rozwiązań naukowych oraz technologicznych. O wszystkim napisał na swoim twitterowym koncie. 
 

./uploads/Dżo_FlamingBlog/19e01f0ee18eff62dc5067ea33d8d87e.png

Jakie dziedziny nauki i technologie chce wesprzeć pokaźną kwotą? Nie zdradził szczegółów, ale planuje w ciągu 5 lat uruchomić cały projekt wraz z udziałem kilku polskich naukowców.
 
Czy ta deklaracja urzeczywistni się? A może Friz po prostu sobie tak gdyba, ot, by dalej być na nagłówkach artykułów w sieci? Co myślicie?
 

3 lubi to
0
1314
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda