PAMIĘTNIKI WAMPIRÓW powrócą? Ian Somerhalder i Paul Wesley wygadali się!
26.03.2021

PAMIĘTNIKI WAMPIRÓW powrócą? Ian Somerhalder i Paul Wesley wygadali się!

"Pamiętniki wampirów" cieszą się w naszym kraju ogromną popularnością. Nic dziwnego, że wielu fanów liczy na powrót serii. Czy to możliwe?

Powrót THE VAMPIRE DIARIES?

Ian Somerhalder i Paul Wesley po wielu latach spędzonych na planie Pamiętników wampirów są niczym bracia. Kilka dni temu wspólnie udzielili wywiadu dla magazynu People, wspominając dawne chwile po zakończeniu serii w 2017 roku. Ian zaśmiał się nawet, że są jak małżeństwo, gdyż od tak dawna tkwią w tym razem. Z kolei Paul zauważył, że podobnie jak Damon i Stefon Salvatore, dobrze uzupełniają się w prawdziwym życiu. Ian jest wiecznym optymistą, który stale ma dobry humor. Paul ciągle we wszystkim dostrzega ciemne barwy. Są jak słońce i deszcz.

./uploads/jeilliebean/9cb8e1688cad552c90c5d140aba2a8e7.jpg

Przyjaciele rozmawiali również o możliwości powrotu na ekran po finale Pamiętników Wampirów

Z całym szacunkiem, to był wspaniały okres w moim życiu - powiedział Paul - Jestem bardzo wdzięczny, ale dla mnie wszystko ma swoje rozdziały i to jest zamknięty rozdział - dodał.

Ian ma podobne zdanie:
Często rozmawiałem z ludźmi i zastanawiałem się, jak miałoby to wyglądać. I nie mogę sobie tego wyobrazić.

Wygląda na to, że w najbliższym czasie nie zobaczymy braci Salvatore z powrotem w Mystic Falls. Na szczęście możemy sobie odświeżyć całą serię.

./uploads/jeilliebean/746c094959baf36a37b8a8689402cceb.jpg
2 lubi to
0
1986
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda