Nowa kolekcja KENDALL+KYLIE już w Biedronce! TANDETA czy HOT?
02.03.2021

Nowa kolekcja KENDALL+KYLIE już w Biedronce! TANDETA czy HOT?

Biedronka czasem potrafi zaskoczyć! Do jej czasowej oferty 1 marca trafiły produkty sygnowane KENDALL+KYLIE – torebki, kosmetyczki i plecaki.

W nowej kolekcji dostępnej w dyskoncie znajdziemy akcesoria linii WHITE LABEL w dwóch bazowych kolorach – czarnym i srebrnym. Jeśli polowaliście na podobne produkty marki sióstr Kardashian w internecie, to w dyskoncie dostaniecie je taniej. Akcesoria są kreowane na luksusowe, choć cena nie idzie w tym w parze. I w zasadzie design również. Na przykład torbę shopper dostaniecie już za 139 zł, a zestaw kosmetyczek lub plecak za 89,90 zł. Produkty KENDAL+KYLIE są dostępne już 1 marca, ale czy warto biec do Biedronki?
 
Sądzimy, że to propozycje jedynie dla wiernych fanów Kardashianek. Nic dziwnego, że produkty nie znikają ze standów jak świeże bułeczki. W tej cenie można dorwać często zdecydowanie lepsze jakościowo akcesoria dobrych marek (zwykle na wyprzedaży). 
 

./uploads/Dżo_FlamingBlog/04a9ffeef37e0fb3cc3ca9603442d588.jpg

Czy torebki, plecaki i kosmetyczki KENDALL+KYLIE znajdą swoich fanów? A może warto w nie zainwestować? Sądzimy, że szybko zostaną przecenione. Tak że wstrzymajcie się jeszcze chwilę, jeśli chcecie mieć je w swojej kolekcji modnych (?) akcesoriów. ;)
 
Luksusowe czy tandetne? Sami sobie odpowiedzcie na to pytanie… ;)
 

1 lubi to
0
2224
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda